Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hány éves kortól lehet tetovál...

Hány éves kortól lehet tetováltatni magad? és kb mennyibe kerül mondjuk egy sárkány a ball kézre [válltól csuklóig]?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 01:48
 1/6 anonim válasza:
Én úgy tudom ,hogy 18 alatt csak szülői beleegyezéssel lehet.Az ára meg általában órabérben van.
2011. jún. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és kb 1 óráért mennyi?
2011. jún. 4. 02:53
 3/6 anonim válasza:
hát van ahol 1óra 5000 , van ahol 10000
2011. jún. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Egy ekkora sárkány százezres nagyságrend.

Persze nyilván van, aki olcsóbban megcsinálná, de ha rám hallgatsz, akkor inkább gyűjtögetsz még egy évet, de nem az ár alapján választasz tetoválót. Ugyanis ha elszúrja (höhö érted, szúrja :D), azt egész életedben nézheted utána, és később nagyon sokszor fel fogod tenni a kérdést, hogy megért-e ennyit az a megspórolt százezer forint.

Egyébként a párom is hasonló méretű tetoválást tervez csináltatni, csak viking harcost, nála az a terv, hogy három szakaszban fog elkészülni, először csak a feje, aztán derékig, aztán a teljes alak. Azt nem tudom, hogy egészségügyi oka van-e a dolognak, de anyagi mindenképpen. Ha nem akarsz még éveket várni a sárkányra, de nem áll rendelkezésedre elég pénz, akkor esetleg próbáld meg te is ezt a megoldást.

2011. jún. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm kipróbálom:D
2011. jún. 4. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha jól tudom ekkora tetoválást amekkorát te is szeretnél nem is csinálnak meg egyszerre.

2011. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!