Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem járhat az ember szórakozni...

Nem járhat az ember szórakozni miattúk?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám hogy 2 honapja voltam fent a helyi diszkóba és egy Gipsy srác meglökött táncolás közbe meg majdnem nekem jött és beszólogatott hogy takkarodjak innen meg hogy gondolom hogy én itt táncolok akkor rám tort egy ilyen szorongás . És azóta nem járok fel szórakozni már nagyon ellegem van belőle , miért lehet nekik mindent Ida valósi ö is már sok mindenre gondoltam bemegyek kondiba és ha beszól rádoboom a 20 kg-os tárcsát elegem van ! Midnenből mi az hogy ők bármit csinálnak nem kapnak semmit visszont azért is jöttem akkor haza mert ott volt a testvére is és szóval 2-1 ellen már nem fair meg gyuros gyerek. Csak utálom a cigókat az összes ilyen kötöszködös buta hülyegyerek aki gyúr és igy lesz potólja az agyi hátrányát! Mit kéne csinálni ellene ? Ha a partón van biztonsági őr akkor ö neki kötelesége meggátolni a dolgót ? Még mielőtt ideírna egy raj védő ! Élje átt amit én ezt a terrort és utána írjón véleményt!

2013. júl. 27. 22:33
 1/4 anonim válasza:
Éltem már át vertek is már meg de védtek is már meg.Nem védem őket csak az a baj h tényleg vannak tök rendesek,és a köcsögök miatt mindegyiket beskatulyázzák.Az ilyenekkel nem sok mindent lehet csinálni, ezeket én sem viselem jól,és bosszant is ha bemész egy discoba van h 80-90% az.És ha még te csinálnád azt vele amit ő veled akkor is az övé lenne az utolsó szó.De ne falsúlj be ezért mert mien az h ő miatta nem csinálod azt amit szeretnél.
2013. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ezért kerülöm az ilyen helyeket. Az a baj hogy a buszon amikor leszállni készültem akkor az ajtó mellett álltam mert még volt előtte egy megálló, csak oda álltam mert ott sokan szállnak fe és nem akartam előre nyomorogni. Akkor a cigó gyerek picit meglökött és még neki állt feljebb, erre udvariasan visszaszóltam hogy oké te löktél meg nem én téged erre szintén nekiállt feljebb majd jól hasba vágott, ezt ugye egy szolgálaton kívüli rendőr észrevette a buszon akkor odajött hozzám és még engem akart majdnem bevinni mert engem löktek meg és vertek meg. Komolyan mondom a rendőrök őket védik és hiába ők kezdik a bajt mi magyarok szívjuk meg. Persze akkor tisztáztam vele a helyzetet, szerencsére a rendőr gyerek normális volt és mondta ha gondolom tegyek feljelentést de nem tettem mert jobb dolgom is volt annál. Na de akkor is. Én pont ezért nem járok ilyen helyekre. Ott is egy cigó gyerek meglökött kilötyköltem a sörömet egy picit majd nekiállt feljebb és összeakart verni de erre jöttek a kidobók szerencsére aztán lenyugtatták a srácot. Akkor a kidobók jófejek voltak mondták hogy ne foglalkozzak vele, ha kötekedni fog csak szóljak majd lerendezik, de akkor úgy elment tőle a kedvem ettől az egésztől hogy szóltam egyik haveromnak hogy én leléptem elegem van ebből az undormányból és otthagytam a helyet. Azóta én nem járok ilyen tömegtáncos discoba. Inkább bemegyek egy igényes kocsmába ahol normális emberek vannak, ahol sörözgetünk, dumálunk, néha biliárdozunk és ennyi.

És sajnos igen ők annyira magukénak képzelik a világot hogy már lassan övéké lesz minden és mi leszünk kisebbségiek.

Van egy szórakozóhely egy kisebb disco, igaz életembe nem jártam arra, és nem is fogok, de az csak velük van tele. Szóval már tényleg sehova nem járhat az ember nyugodtan. Én ezért is hagytam abba a bulizást, mert elegem lett belőle. Mert az a baj hogy ha megvédem magam és visszaütök akkor engem visznek be és őket békén hagyják. Ha hagyom magam szétszednek és szintén én leszek a hülye. sehogy sem lesz jobb az a baj.

2013. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszókat! Második kommentelő sajnálom a dolgot hogy igy történt!Igen hát ez a szemétség hogy te normális vagy megérdemelnéd hogy jól érezd magad erre az ilyen felelőtlen emberek élvezzik az életetett! 40 éves cigány nő 6 gyerek utána is feljár a diszkóba ... De láttam már 50 éveset is odafent! Sok pulyával mennek főlfele!
2013. júl. 28. 01:04
 4/4 anonim ***** válasza:

"kötöszködös buta hülyegyerek aki gyúr és igy lesz potólja az agyi hátrányát!"


(...)

2013. júl. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!