Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki rossz ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki rossz ember, aki kocsmába jár szórakozni?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat, ha lehet!
2011. okt. 22. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... engem is folyton oda invitálnak ismerősök, ők is folyton oda járnak szórakozni, és szerintem nem tűnnek rossz embernek.
2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ahogy minden cigány bűnöző, és ahogy minden zsidó túlélte a holokausztot. még azok is akik ott se voltak.
2011. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Christian93 válasza:
Az, hogy valaki rossz vagy sem, nem attól függ, hogy hova jár ki szórakozni...Ez izléstől függő dolog...
2011. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
én nem a rossz ember kifejezést használnám. nem feltétlenül rossz, csak más az elképzelése a szórakozásról mint nekem.
2011. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlen rossz. miért lenne? ha alkoholista lesz belöle az sem rossz ember csak alkesz. rossz szokás ennyi. néha jo kicsit iszogatni ,régebben én is jártam,de nem az én világom.
2011. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Na álljon meg a menet! Kedves kérdező, te nagyon el vagy tévedve, ha ez a kérdés egyáltalán felmerül benned. Én rendszeresen (heti egy-kettő) a szórakozás ezen formáját választom, orvostanhallgató vagyok, és a barátaimmal szívesen ülünk össze különböző színvonalasabb kocsmákban. Megiszunk pár italt (de a lerészegedéstől nagyon messze vagyunk) és elbeszélgetünk az élet nagy dolgairól, suliról, tudományról, politikáról, közben pihenésképpen néha csocsózunk vagy biliárdozunk egyet. Szóval már bocs, de nem érzem emiatt rossz embernek magam.
2011. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az, hogy orvosnak készülsz nem egyenlő azzal, hogy jó ember vagy. (ugyanis nekem is orvosi végzettségem lesz).

De amint látod nem kijelentettem, hanem megkérdeztem.

2011. okt. 22. 19:43
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
HA orvosnak készülsz és felteszel egy ilyen kérdést, akkor javaslom, hogy vagy fejleszd nagyon gyorsan és intenzíven a megítélési kérdésedet, vagy keress másik hívatást.
2011. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
megítélési képességedet*
2011. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező, valóban az, hogy medikus vagyok nem jelenti azt, hogy jó ember lennék, a szakom csak azért volt fontos, hogy lásd nemcsak alkoholisták és műveletlen emberek járnak kocsmába. Megjegyzem ha tényleg orvos akarsz lenni, akkor felejtsd el a jó és a rossz ember fogalmát! Egy orvosnak nincs jó és rossz ember, csak ember aki segítséget kér!
2011. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!