Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok! Páwa vagy rocker...

Csajok! Páwa vagy rocker pasik inkább?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 09:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam beszállni az általánosításba, de az már sért, hogy a rockerek szerinted buták. Elit gimnáziumba jártam, az ország egyik legerősebb gimijébe, és a diákok 80%-a rocker volt. Nem mondom, hogy van összefüggés, csak hogy nem állja meg a helyét az állításod. Közülük mindenki bekerült jó egyetemekre. Én pont az iylen gáz sulikban látok csupa páwákat. De ahogy gondolod. Nagyon sok tanár is rocker volt. Most konkrétan 1 férfi és 2 nő jut eszembe, de ki tudja, a többiek mit hallgattak. Ja, amúgy egyetemi tanárok közt is vannak állítólag nagy rockerek. És ez alapból fura, hogy így általánosítasz, de ha már belekeveredem, akkor én fordítva tenném.
2013. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
egyik se.
2013. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Rocker!!!
2014. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!