Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az életed mulna a következő...

Ha az életed mulna a következő döntési helyzetben, akkor melyiket választanád: jó külső vagy szaktudás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 16:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
de igen, magadat szeresd ... hogyan várod el mástól, hogy szeressen, ha te lenézed magad?
2013. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
hát akkor meg mit izélsz? a legtöbb hozzád hasonló srácnak még a szex sem adatik meg, 1x sem... 99%uk ezért jön fel ide rinyálni.
2013. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Én egy csomót küszködtem azért, hogy jusson nekem is piná. És ilyen tök alap lányokért küszködtem, mig a jóképü srácoknak a jócsajok is odadobják magukat!
2013. júl. 31. 17:01
 34/38 belbolyhocska válasza:

Ha nem változtatsz a dolgokon, elfogadod a helyzetedet.


Amúgy én nem tudom melyiket választanám. Úgy gondolom, hogy jól nézek ki, és szaktudásom is van.


Mellesleg rengeteg olyan zseni van, aki hihetetlen dolgokat talált fel és nem szép. Ha csúnyácska is vagy, tudsz rajta valamit javítani, de egy lelkisérült világfájdalommal küzdő emberre nem kíváncsiak lányok. Ha van kisugárzásod, és megpróbálnál boldog lenni, lehet, hogy nem lennének gondjaid...

Nem irigykedni kéne másokra, meg sajnáltatni magad, mert lehet, hogy a barátaid nem kíváncsiak rá, de itt az idegen emberek végképp nem!

Lepontozod azt, aki jól néz ki?! Szánalmas...

Ezzel nem leszel előrébb. ;)

2013. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
pénzt
2013. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Szaktudás. A külsőmmel elvagyok. Ha pedig valami nem tetszik, akkor a szaktudásból lesz pénzem és igazíthatok ha úgy tartja kedvem. :D
2013. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Jó egészséget nem lehetne inkább? :)

Amúgy nem mindegy mivel kapcsolatos az a döntés, amin az életem múlik, és milyen szaktudásról beszélünk.

Ha csak annyit tudnék előre, hogy "valami szaktudás", simán a jó külsőt választanám, ahogy írták is, szaktudás megszerezhető, a külsőn meg csak részben lehet változtatni.


Ha valami általam nagyra becsült, igazán értékes és engem érdeklő, nehezen elsajátítható szaktudásról beszélünk, akkor azt választanám, és maradnék rusnya. :D

2013. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Jó külső.
2013. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!