Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van "aranyközépút" azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van "aranyközépút" azzal kapcsolatban, hogy bánjunk a lányokkal?

Figyelt kérdés

Nyilván ők is különböznek, de arra gondolok, hogy van olyan, hogy ideálisnak találhat, hogy elfogad? Csak mert egyik pillanatban az a baj, hogy szerinte túlságosan nyomulok, a másikban meg az, hogy nem is foglalkozom vele. Igaz, ugyanazt ugyanúgy csinálom, de nem értem, hogy van ez.

Arról nem beszélve, hogy a végeredmény mindig ugyanaz, hogy nem kellek senkinek.



2013. júl. 24. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Női logika, tanulmányozd :D
2013. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nehéz a nőket megérteni de meglehet. Nehezen. :D
2013. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nőket nem megérteni kell, hanem ismerni.


Minek értsük meg őket, teljesen irreálisan működnek.

2013. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez nem a te hibád. találj egy nőt aki tudja mit akar, és már csak teljesitened kell.


olyan hogy középút nincs, főleg nem nőknél, ők bonyolultak. a fériaknál még csakcsak, főzz neki, szexelj vele, viselkedj ugy mint egy nő és a pasi teljesen odalesz a nőjéért.


a nők soxor maguk sem tudják mit akarnak, és ha találkozol egy ilyen nővel, menekülj fejvesztve, csak magddal szursz ki, a saját idődet és energiádat pocsékolod, és az idegrendszeredet rombolod.

2013. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy a nők bonyolultak. Nincs bennünk semmi bonyolult, csak szeresd azt, akit kiszemeltél, és figyelj arra, hogy hogyan érzi magát melletted, vagy attól, amit csinálsz. Egy könyvmoly lányt lehet, hogy hiába vinnél diszkóba, a legjobb szándék ellenére is. Legtöbbször nem a törődés mennyisége (nyomul, vagy rá se néz) hanem a minősége a lényeg. Ha csak magamból indulok ki, nekem sokkal többet jelent reggel találni pár aranyos, kedves szót a hűtőn, mint száz csokrot kapni egy olyan virágból, ami semmit sem jelent nekem, vagy netán nem is szeretem.


Tehát a lányok nem a holdról jöttek, egyetlen alap szabály van, érezzétek jól magatokat egymás mellett.

2013. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

"Arról nem beszélve, hogy a végeredmény mindig ugyanaz, hogy nem kellek senkinek."


A megfelelő hozzáállás: "És akkor mi a franc van ha nem kellek senkinek? Én szeretem önmagam, elégedett vagyok magammal és nem élet-halál kérdése számomra hogy legyen valakim. Ha látok valakit aki tetszik ahhoz odamegyek de mivel jól érzem magam egyedül is így nem az számít hogy elküldenek e vagy se hanem hogy legalább megtettem mindent amit tudtam! A lelkiismeretem tiszta és ettől leszek valaki, nem olyan emberektől akik mellett csak feszengenék hogy vajon elég jó vagyok e őfelségének vagy már kacsintgat kifelé a kapcsolatból."

Inkább építsd az életedet egyedül, űzd a kedvenc hobbijaidat, tanuld amit szeretnél stb. és előbb-utóbb találkozni fogsz olyanokkal akikkel közös az érdeklődési körötök, hasonlítanak rád és ebből adódóan ők el fognak fogadni téged.

2013. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!