Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy fér össze a metál, a...

Hogy fér össze a metál, a blues, a tánczenék meg néhány disco egy ízlésen belül? (. )

Figyelt kérdés
Alapvetően rocker vagyok, emellett versenytáncolok, imádom a jive, quickstep meg slow fox zenét, kb mindegyik tánc zenéjét, és még a laza néger rappet sőt még discoba is szeretek lenni ha van kedvem hozzá. Mindenevő vagyok de nagyon, kivéve a divat maszlagot, szóval magamtól nem kezdek discot hallgatni. Így hogyan lehet állást foglalni egy stílus mellett? Nem kell, de mindig zavarban vagyok ha pl rockosabb ölözékben mondjuk Panterát hallgtva megyek be edzésre :D

2013. aug. 1. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellene bekategorizálnod magad egy-egy stílusba. Annál jobb, minél többfélét szeretsz. Szerintem.
2013. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Kövezzetek meg, de valaki vagy rokker, vagy technos, de hogy mindegyik tetszik, ez nekem magas. Szerintem neked mind1 hogy mi szól, nincs olyan, amiért igazán rajonganál, tehát minden "tetszik", valójában meg mindegyik ugyanannyira közönbös.
2013. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ketteske, akinek füle van, az mindenben meghallja a jó dallamot, ritmust, ennyit arról, hogy skatulyázol.
2013. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

pedig van ilyen .pl. én imádom a punk-ot,bluest,hip-hopt ,rnb-t ,De nagyon szeretem a japán,angol,orosz,ukrán zenét.

mikor kèrdik,hogy akkpr melyik zenét szereted,azt válaszolom,hogy mindet ami JÓ!!! szerintem nem a mûfajt,hanem maga a zenét kell halgatni.ja és éljen a THE GRENMA

2013. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
a The Grenma valóban éljen!!!:D
2013. aug. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam is simán megfér a rock mellett ezer másféle zenei stílus is.
2013. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
áá, nem közömbös, ha az lenne nem hallgatnám. mindegyikből van amelyiket imádom, rongyosra hallgatom
2013. aug. 2. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-essel nem értek egyet, de a #3-assal viszont nagyon is.


Szerintem nincs sok értelme beskatulyázni magad, én nem tudnék csak egy stílust hallgatni, mert úgy unalmas. Az a baj, hogy aki túl elfogult, pl. szereti a rockzenét, az esélyt sem ad egy pop számnak, mert hogy fúj ez pop, akkor biztos szar. Ez elég szűklátókörűségre utal. :) Nekem nem számít, hogy milyen stílusú a zene, amit hallgatok. Vagy jó, vagy rossz, ha tetszik, hallgatom. Az elmúlt pár órában például hallgattam Frank Sinatrát, Red Hot Chili Pepperst, Daft Punkot, Depeche Mode-ot, Limp Bizkitet, Judas Priestet és Parkway Drive-ot... Elég vegyes lista, de mindben van valami, ami megfog.

2013. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem mindenki más. Valaki mindenevő mert unalmas neki 1félét hallgatni. Én 1féle stílust hallgatok és nem azért nem hallgatok popot mert előre eldöntöttem hogy szar hanem mert nem szeretem, távol áll tőlem.

nincs szó beskatujázásról, ízlés miatt van.

azt nem értem nagyon h alapon r

ocker vagy... akkor a rockot szereted jobban az összes közül? mert olvastam ahoz öltözöl inkább :)

2013. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát csak szeretnék rockosan öltözködni :D de igen, ez az amit bármikor, esetek többségében rock megy. régebben kb alig hallgattam mást, én is le fujjoztam pár másik féle zenét de rájöttem hogy nem mind olyan felszínes hülyeség. meg ha a ritmus, ének hang meg az egész olyan ami megfog akkor édes mindegy milyen stílus :)
2013. aug. 3. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!