Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
szóval most kezdem a gimit és már egy ideje imádom a szoknyákat de a régi sulimba nem mertem felvenni mert mindig más véleményére adtam,de úgy gondolom hogy a gimibe csak az fog érdekelni ami nekem tetszik,eddig rengetek fekete ruhám volt és általában mindenből a szürkét és a feketét vettem meg,de most új ruhatárat váltottam ,beszereztem egy csomó lila,vajszínű,rózsaszín és hasonló vidám színeket hogy ne legyek olyan uncsi fekete mindig,de nem tudom hogy mit fognak szólni az új osztálytársaim,hogy végre magamat fogom adni mert eddig a komolyabb divatos ruhákat vettem fel,most pedig beszereztem pár szoknyát is ,sőt elég sokat ,mert nekem nagyon tetszenek szóval én inkább ez a cukibb cuccokat szeretem és olyanokat is vettem ,belsőleg is az a cukibb típus vagyok ez a kicsit butás de ha akarok akkor tudok komoly és megértő is lenni,hangosan nevetek és nem érdekel ,hogy kihallja ,ti mit gondolnátok egy ilyen osztálytársról?

2013. aug. 2. 21:13
 1/10 anonim válasza:
100%
Azt, hogy nincs az az isten aki ezt itt fent elolvasta..
2013. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,hogyne.
2013. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Emberek ***** válasza:

Off: de igen van!


On: én örülnék egy ilyen osztálytársnak. igaz eleinte kicsit meglepődnék rajta nem tagadom.

2013. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az első kommentelőnek mondanám hogy én elolvastam. -_-

Kedves kérdező, szerintem jóban lennénk. :)

Egyébként ne érdekeljen mások véleménye, add önmagad. Lesznek akikkel nagyon jóban leszel és szeretni fognak. Akik meg nem azok nemérdemlik meg a társaságod. :)

2013. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves válaszokat:3
2013. aug. 2. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:
De cuki vagy <3
2013. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is elolvastam :D


Amúgy,szerintem ne érdekeljen mások véleménye.

Lesz,akinek fog tetszeni,lesz akinek nem.Ez van.

És,még mindig inkább cuki,mint közönséges.


Amúgy én is nagyon szeretnék változtatni a stílusomon,lehet hogy fogok is.

Mások is adnak magukra,én is fogok,még többet.

Bár,én középkateg. vagyok,mert valakihez képest nőiesebb,valakihez képest meg átlagosabb kinézetű.


16/L

2013. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel, amit akarsz. Ha arról szólna a kérdésed, hogy csináltass-e 15 piercinget és egy óriási tetkót a homlokod közepére, arra természetesen az lenne a válasz, hogy ne. De arra, hogy jól fog-e állni neked a világos színű szoknya is, mégis mit írjunk? Ha jól érzed magad benne, viseld nyugodtan.
2013. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát ez aranyos kérdés:D én is most megyek gimibe,és régen ugyanígy viselkedtem.. Bár szoknyát még mindig nem merek felvenni, de jó úton haladok:D lényeg: ne hallgass mások véleményére
2013. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rékuska866 válasza:
Szia! Szerintem nagyon aranyos lány vagy, és nem baj hogy megváltoztattad a külsőt, nem maradhatsz örökre az a gyászos lány(mármint, hogy feketébe öltöztél, ne vedd sértésnek!).Én biztos, hogy összebarátkoznék veled, mert én is ilyen csaj vagyok.
2013. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!