Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról akit ismertek (mondjuk a valóságban visszafogottabb) és a bulikba ezekhez hasonló ruhát vesz fel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. aug. 1. 11:23
 1/7 ASOT ***** válasza:
21%

Hogy amit mutat az egy jól megjátszott szerep, színészkedik.

A valódi énje pedig a színfalak mögött van ami a buliban mutatkozik meg hogy egy szexibébi.

2013. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem húzna fel ilyen rucit? Vagy menjen mackónaciban?:D
2013. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Csinos a ruha, de tucat... 100 csajból 70 ilyeneket vesz fel a buliba. 28/F
2013. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. Mondjuk max annyit, hogy a ruha gáz, de azt is csak magamban jegyezném meg.
2013. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát..itt a vidéki diszkókban így szoktak flangálni a lányok, elég durva. Mármint én elegánsabb partykra szoktam ilyen ruhákat felvenni, meg nem viszem túlzásba a csili-vilit, inkább az ízlésességre/stílusosságra törekszem, de errefelé a lányok ilyen tapadós alkalmi rucikban, magassarkúban, besütött hajjal és egy rakás csillámporral 'támadnak'. : ) Nem tudom, nekem ez az egész kissé balkáni hatást kelt, de sok embernek tetszik, szóval tőlem hadd csinálják, ha jó nekik.
2013. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Balkáni hatás" Isten áldjon ezért a kifejezésért, nagyon igazad van szerintem. Megfogalmaztad azt, amit én csak kerülgettem gondolatokkal, és amire nem tudtam rátenni az ujjam.
2013. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem, 6-os! : )
2013. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!