Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért volt az hogy amikor a...

Miért volt az hogy amikor a barátnőmék osztálya a Terror Házában volt azt mondták hogy csak 18 év felett lehet lemenni a pincébe?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:22
 1/7 anonim válasza:
100%
rák tudja, egyszer én is voltam ott de szerintem én csak a 18 közelében jártam de nem emlékszem rá hogy mondtak volna ilyesmit, de gondolom ez valami jogszabályba ütközik és talán azért, elvégre "kis gyerekeknek" nem akarnak akasztófát mutatni meg mindenféle kinzó eszközt, ez valami tipikusan magyaros dolog lehet
2009. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A pincében vannak a börtön félék nem?Ahol kínoztak is...

Érdekes,én 15-16 évesen voltam,mi lemehettünk és semmi ijesztő vagy olyannem volt ott amit egy korom beli nem bírna elviselni.Szerintem Egerben a Kínzómúzeum tízezerszer durvább

2009. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mi mentünk osztályal nem problémáztak ilyesmin ( mindenki 18 alatti.) Amugy nincs ott semmi borzasztó.
2009. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pince egy kicsit nyomasztóbb a többi résznél. Mi csináltunk néhány dizájnt ott amikor épült. Van kis vér a falon, meg ilyesmi.


Azt tudni kell, hogy az a pincerész ahol valóban szörnyűségek történtek, az nincs megnyitva a látogatók előtt.


Mi voltunk lent. Nem kívánom senkinek azt az élményt... :-(

2009. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura, én gimnazista voltam, elsős, amikor ott voltunk és simán mindenkit levittek. Mondjuk az egyik tanár elhozta a 9 éves lányát, az elájult lent, szóval szólhattak volna, hogy az már elég durva lesz. Szerintem több ilyen eset is volt, ezért vezették ezt be. Mert én már kb. 10 éve voltam ott, vagy 8, nem is tudom. Modnjuk szerintem 14 év felett nyugodtan le lehetne menni.
2009. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor mi voltunk iskolai csoporttal mindenki 14 éves volt.Minden probléma nélkül leengedtek minket.
2009. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Nekem is csak azért volt furcsa mert 16 évesek voltak szóval már voltak olyan kicsik.
2009. okt. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!