Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék már 19 órakor...

Barátnőmék már 19 órakor altatják a gyereküket, mi még akkor sétálunk nyáron. Jól csinálják? Alszik reggel 8ig, de úgy, hogy közéjük veszik éjfélkor.6 hónapos

Figyelt kérdés
Na meg egész nap ki sem mozdulnak. Mi reggel is, meg este is sétálunk egyet és jobbat alszik.
2011. aug. 31. 22:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez az Ö dolguk, meg az Ö gyerekük, úgy csinálják, ahogy NEKIK jó. NEKED meg semmi közöd hozzá.
2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
ha álmos akkor aludjon a kicsi. Egy 6 hónapos még kicsi. Kisfiam 2 éve nyáron volt 6 hós, és már ő is aludt este 8-kor. 7-kor fürdés, kis játék, szopi és alvás. Ő igényelte így. Már 2,5 éves de még mindég nyáron is fél 8-8 fele már fürdünk, ő így igényli, ja és 9 fele már alszik. Pedig sokat vagyunk levegőn.
2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem az hogy maguk közé veszik nem jó.

Nem csak nehezebb lesz átszoktatni aztán,de a házaséletet is megöli.Az hogy nem mozdulnak ki soha az sem jó.

De ha a baba 7-kor alszik az tényleg nem gáz.

2011. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól csinálják!

Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó!

Ha nekik így a jó, akkor jól csinálják.


Ha neked meg úgy a jó, ahogy te csinálod, akkor te is jól csinálod. Biztosan van olyan te elveid között, ami barátnődnek nem tetszik, ebből nem kell nagy ügyet csinálni!


Mindemellett mi is van, hogy még fél 8-kor indulunk egy körre apával hármasban. De nekem is van olyan barátnőm, aki már 6-7 óra között leteszi a gyerekét aludni, és fel is kelnek reggel 4-5 között. Én belepusztulnék, ha akkor kellene kelnem, de ha nekik így jó, semmi közöm hozzá. A kislányuk nagyon is kiegyensúlyozott!

2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
És az, hogy babahordozóban altatják és ha elalszik akkor átteszik a kiságyba. Megy bölcsibe és azt hiszik majd ott is így csinálják. Nálunk nem is tudta egész nap elaltatni, mert nem volt babahordozó.
2011. aug. 31. 22:16
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Valami biológiai órával kapcsoaltos cikkben olvastam, hogy ha leteszed a gyereket 19 óráig, akkor könnyen elalszik, de ha később akkor márcsak nagy nehézségek árán. Nem tudom igaz-e nincs babám.
2011. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ugye nem fogod az összes SZERINTED hibájukat felsorolni???

6 hónapos az a gyerek! Mi van, ha babahordozóban altatják???? Semmi!!!! Ha megtanul forogni, kúszni, mászni úgyis kénytelenek lesznek erről leszokni.

2011. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Enyém elejétől kezdve 22 óránál korábban nem aludt el, hiába is próbáltam altatni 19 kor. Ha elaludt akkor 3-4 órakor már nem akart aludni és szórakoztatni kellett, na a szomszédok ettől kivoltak mert énekemre ébredtek hajnalban.
2011. aug. 31. 22:20
 9/32 A kérdező kommentje:
Csak 1 hónap múlva mennek bölcsibe és nem akarják erről leszoktatni. Üvölt ha hordozó nélkül akarja alatatni, csinálja 2 percig így majd felkapja és feladja.
2011. aug. 31. 22:22
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Drága vagy, de miért nem vele beszéled meg az aggályaidat? Hiszen a barátnőd!! Honnan tudod, hogy a te babád "jobbat alszik"?


Egyik hozzászólónak üzi: azért házaséletet éjfél előtt is lehet élni...;)

2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!