Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy öltözködsz otthon ebben...

Hogy öltözködsz otthon ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszi.
2013. aug. 5. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Egy rövid szövetnadrág, egy nagy póló.

17L

2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Poló, rövidnadrág, fehérnemű.

21L

2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Fehérnemü (bugyi, melltartó) póló és vagy szoknya, vagy nadrág.
2013. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

napközben bikiniben vagyok (vagy rövidnadrág + bikini felső)

este, ha már nincs átjárás a családtagok között, csak kettesben vagyunk a párommal, akkor meztelenül vagyok, vagy bugyiban

24/N

2013. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Fehérnemű+ rövid, szellős ruha.

33N

2013. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
6%

én pucér vagyok

15/l

2013. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%

Úgy, hogy azt már inkább vetkőzésnek kell nevezni.

26/N

2013. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Póló, rövidnadrág.

Este magamra zárom a szobám ajtaját és csak egy alvós, kinyúlt rövidnadrágban vagyok.

21L

2013. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
1 bugyi 27N
2013. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Napközben vagy egy egybe ruhát veszek fel ami itthonra még tökéletes vagy felveszek egy bikinit és abba vagyok egész nap abba legalább letudok tusolni és nem kell vetkőzni sem, vagy csak a párom nagy 3xl-es bő pólóját magamra dobom és csak az van rajtam, akkor nincs rajtam se melltartó se bugyi. Ha hazajövök munkából akkor leszoktam vetkőzni bugyi melltartóra és úgy ebédelek, meg csinálom a dolgom, ha leviszem a szemetet gyors magamra kapok egy ruhát és megyek is le, de ha tudom hogy nem megyek már sehova és itthon maradok akkor levetkőzök meztelenre.

Fürdés után még szoktam kicsit netezni vagy megnézek valamit a tv-be akkor már csak meztelen vagyok. Ilyenkor nyáron nálam nincs alvós ruha. Párom is csak egy kinyúlt rövidnadrágot vesz magára esténként vagy boxert, ha épp nem szexelünk de ennyi.

24/N

2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!