Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen videót...

Szerintetek milyen videót csinálják külföldi barátomnak (nem szerelem :D) szülinapjára? Sürgős, csütörtökön lesz!

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy valami lufis videót vagy nem tudom segítsetek XD

2013. aug. 6. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
ja amúgy netes barátság :) szóval még nem találkotunk
2013. aug. 6. 18:51
 2/7 anonim ***** válasza:
táncolj valami hülye zenére :D hidd el, szét fogja röhögni az agyát, mégse lesz ciki, tetszeni fog neki :D
2013. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uhh, hát nem tudom XD
2013. aug. 6. 20:05
 4/7 anonim válasza:
Amit az előző kommentelő írt, azt azért semmiképp sem ajánlom.:) Míg nem találkoztatok, 100%-ig nem lehetsz biztos benne, milyen is ő, ezzel nem azt mondom, hogy nem érdemes vele barátkozni -nekem is rengeteg külföldi barátom lett az elmúlt évek folyamán,kit ismerek személyesen is,kit nem-, de azt hiszem táncolós videót még annak sem küldenék, akit személyesen is volt szerencsém látni.:D Én a török barátom szülinapjára megkértem a barátnőimet, hogy vegyék fel videóra, amint mondok pár gondolatot neki, boldog szülinapot befejezéssel. Szerintem ez simán elég lenne, ő anno nagyon örült neki.:)) (Youtube-ra töltöttem fel privát videóként,így csak ő láthatta.)
2013. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És mit szólnátok hozzá, hogyha olyan videót csinálnék, mondjuk ami a második válaszban volt, + hangszeren eljátszanám neki a happy birthday, a háttér pedig egy nagy (szerintem papír) lenne, amire felírok/rajzolok néhány személyes dolgot? :)

2013. aug. 7. 09:02
 6/7 anonim válasza:
Második vagyok, na ez viszont jól hangzik!:)
2013. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem tetszeni fog neki :D
2013. aug. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!