Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Pécs? Aki ott él, vagy...

Milyen Pécs? Aki ott él, vagy járt ott, nagyon szereti Pécst? Minden véleményt elfogadok Pécsről

Figyelt kérdés

Szeretném,ha valaki mindenre kitérne ott,mint például az élet,az emberek,a pasik/férfiak szimpatikusak e meg ilyenek :)

Köszönöm előre !



2013. aug. 7. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én félig-meddig Pécsen élek, szóval leírom a véleményem.

A város nagyon szép, jó ott sétálni.

Ha a belvárosban vagy annak környékén vagy akkor minden közel van. Programok vannak minden hétvégére és minden megtalálható a városban amire egy átlagembernek szüksége lehet.

A belvárost takarítják, de kijjebb azért akad szemét bőven.

Zavaró lehet, hogy esténként az emberek a terekre vonulnak piálni. Természetesen a borosüvegek nem mennek velük haza.

Elég sok hajléktalan kódorog a városban és nagy az esélye annak is, hogy megállítanak.

Úgy általánosságban az emberek nem különböznek az ország többi emberétől. Személye válogatja, hogy ki milyen. Egyébként nem nagyon ismerek tősgyökeres Pécsieket.

2013. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a városokat. Nekem egy csepp víz többet jelent egy egész metropolisznál. Szerintem városban csak lakni lehet, élni nem. Mégis, Pécs valahogy közel áll a szívemhez, és egyszer, ha olyan öreg leszek, hogy városba kényszerülök, ott fogok lakni.
2013. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!