Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennél megnézni a piros...

Elmennél megnézni a piros lámpás negyedet?

Figyelt kérdés
ha olyan városban jársz, ahol ez "látványosság"? Nem inkább szomorú ez mint attrakció? Ott hemzseg sok turista, te elmennél megnézni kíváncsiságból, vagy nem?
2013. aug. 8. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rossz kategóriában vagy
2013. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy megnézném, ha lenne rá pénzem be is fizetnék.
2013. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
En olyan varosban lakom, es szerintem undorito. Masreszt a tipikus bunözo-ejjeli elet negyedben van, rendes ember ilyennek a környekere nem megy, ahol egyebek mellett a verekedes, keseles, dorgkereskedelem mindennapos.
2013. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
2., nincs 50 eurod?
2013. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
az micsoda? prostik vannak ott, vagy drogkereskedők, vagy mik?
2013. aug. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a piroslámpás negyedben prostik vannak googlizz rá :)
2013. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a piroslámpás negyed tele van szexshoppokkal szexmúzeumokkat szórakozóhelyekkel és persze prostikkal

van ahol ez látványosság

nem egy lepukkant helyről van szó amúgy

2013. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként is kíváncsi vagyok, úgy hogy igen, én megnézném. Persze megfelelő kísérettel.

És nem azért, mert befizetnék :)

Egyszerűen csak érdekel, hogy milyen.

Lehet, hogy a büdös életbe nem lennék rá még egyszer kíváncsi, és borzasztó élmény lenne, de még az is lehet, hogy nem sokkolna.

Valahol igazad van, hogy szomorú dolog is, ha azokra a lányokra gondolok, akik nem önszántukból kerültek oda. De biztosan sok közöttük az olyan is, aki a 'könnyű pénz' reményében vállalja.

2013. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát én egyszer jártam striptrease klubban egy haverommal, de nagyon megviselt az egész. Nem olyan volt mint a filmekben, hanem úgy éreztem magam mint egy húsboltban ahol fél disznók vannak felakasztva.

Ittam három sört, és megállapítottam, hogy ez nagyon nem az én világom.

Leginkább akkor nézek meg legközelebb ilyesmit, ha az emberiségtől nagyon undorodni akarok.

2013. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint a 8as válaszoló, hogy ha olyan emberekkel vagyok, akkor elmennék megnézni nő létemre, mert nagyon nem tudom elképzelni ez úgy összességben milyen.
2013. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!