Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kibirhatatlan! Kocsma mellet...

Kibirhatatlan! Kocsma mellet lakok egy faluban, és a kocsma vendégei direkt zaklatnak! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

10 éve lakok ebben a bizonyos faluban, és azóta nincsen tőlük nyugtom.

A polgármestert nem édekli és a rendőröket is hiába hívom mert a rendőrok korruptak. Miután betelefonáltam a rendőrségre a kocsma vendégei meghuzodnak mert a rendőrok felhívják a kocsmát hogy számítsanak rájuk. Mit tehetnék ez ellen ?

A házat nem tudnám eladni annyiért hogy vehessek belőle egy másikat.



2013. aug. 9. 01:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
írásban nyújtsatok be kérvény vagy nemtudom minekek nevezik ezt... gyűjtsetek a kocsma ellen aláírásokat stb... ha ígysem csinálnak semmit forduljatok a médiához... vagy valamelyik tv-hez vagy egy újság szerkesztőségéhez... én pl csongrád megyében lakom és itt a délmagyarország van de ebben is szoktak hasonlók lenni...
2013. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát, ültess rakéta tuját kerítés mellé vagy a kocsma felöli falhoz. Faluban kocsma mellett lakni nem egyszerű. Törzs alkoholisták, zajonganak. Ahogy olvasom, nem másznak be, nem hugyozzák szét a házad, nem verik be az ablakodat nem rámolják ki a bár pultodat. Egyszerűen hangosak. Ilyenkor hang szigetelni kell.
2013. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Szerintem is "eggyel feljebb" kéne telefonálnod rendőrség kapcsán talán segítene.
2013. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
végülis... mit jelent a direkt zaklatás?? Ha hangoskodnak, részegen tombolnak, az szörnyű ugyan, de nem direkt ellened irányul, kocsmai etikett ha kifejezetten Téged zaklatnak, akkor ahogy írták már, tanuk, videó, feljelentés...
2013. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a sok hozzászólást!

A helyzet az hogy amikor megvettem ezt a házat, már ott volt a kocsma is de mivel tél volt , mindenki a kocsmában tartózkodott. Aztán tavasszal szép lassan megkezdődtek a kinti zajongások(akkor még nem volt céljuk engem zavarni).

Aztán pár alkalommal már szükségesnek éreztem hogy szóljak nekik mert este egyszerüen képtelenség volt tőlük aludni. Hozzáteszem szépen megkértem őket hogy halkítsák le a zenét a kocsmában.

De ezzel csak azt értem el hogy közvetlen az ablakom alá álltak be az autójukal és az autóbol is szólt a zene.

Mostanra már oda jutottak hogy a házam falához jönnek pisilni, és párszor berúgták a kaput is.

Az ittlakok nem mernek tenni semmit mert a polgármester közeli rokonjáé a kocsma. A helyi ujság fejese meg megint csak joban van a polgármesterrel. A jegyzőnek is be van kötve a keze. El sem tudom mondani hányszor tettem panaszt... De csak kiröhögnek

2013. aug. 9. 13:38
 16/22 anonim válasza:
Bocs hülye kérdés de nem Pest megyében laksz Budapestről délre?
2013. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem pest megyében lakom.
2013. aug. 9. 14:37
 18/22 vagyokakilehetek ***** válasza:

hogy is mondjam hogy félre ne értsd.

télen se költözünk kocsma mellé.


vagy mit gondoltatok ? biztos csendes részegek járnak oda?

2013. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Városból költöztem ki, és ilyenről akkor nem hallottam. Ha tudtam volna, akkor most nem lennék ebben a helyzetben.
2013. aug. 9. 15:31
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hívd össze a haverjaidat és szálljátok meg párszor a kocsmát, szólogassatok be, de nem bántsatok senkit. Tegyétek sz*r hellyé hogy elnéptelenedjen. Ha nincs elég tökös ismerősöd akkor keress más településekről vagy menj el egy küzdősport terembe, ott találsz mindig egy-két embert akik egy kis pénzért egy életre kivívják neked a tiszteletet.

Tapasztalat, én is kocsma mellett laktam.

2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!