Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen kibírhatat...

Mit lehet egy ilyen kibírhatatlan szomszéddal csinálni?

Figyelt kérdés

Panelba lakunk, a mellettünk egy öregasszony lakik egyedül. Eddig semmi gond sem lenne, de!


Mindíg, és mindenért átkopog, átjön, dörömböli az ajtót és a falat.

Megnyitom a konyhába a csapot, már kopog, mondván hogy zavarja. Porszívózok, kopog. Könyveket sorba rendezem a polcon, kopog.

Ha söpröm fel a lépcsőházat, már jön is ki, és sorolja, hogy hol koszos, és hogy halkabban seperjek, mert aludni szeretne.

Történjen AKÁRMI, mindíg kopog, mindíg dörömböl az ajtón, és már marhára kezd elegem lenni belőle.


Próbáltam vele szépen megbeszélni a dolgot, de mintha meg sem hallaná. Amikor meg bosszúból visszakopogtam párszor, akkor meg sárkányhangon üvöltözik, hogy miért zavarom.



Valami ötlet?



25/N


2013. jan. 22. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig kopognék az ilyen őskövületnek míg az idegességtől agyvérzést nem kap :D
2013. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyiss ajtót én ezt tudom tanácsolni. Ha beordibál kapcsold a porszívót max fokozatra.

Én egyszerűen hogy most belegondoltam mit tennék,levegőnek nézném. Nem fog tudni mit csinálni mert csendháborítás délután nincs.

Lényeg ne állj le vele veszekedni és társai mert úgy sose fog leállni,hisz végre van valami cselekmény az életébe ami TE vagy most neki. Ha látja rajtad hogy nem veszed fel amit csinál akkor le fog állni mert unalmas leszel neki.

2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

jobbat nem tudok, várd ki, amíg kihal mellőled


aztán lehet, hogy a helyére egy metálőrült kisebbségi család jön, és visszasírod a nyanyát :)

2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kell ezzel foglalkozni, nálunk is van ilyen szomszéd, folyton rikácsol mindenért, én nem foglalkozok vele, ha nekiáll nekem pattogni levegőnek nézem, nem veszem komolyan. Egyszer filmet néztünk a barátnőmmel, átkopogott persze hogy ne nézzünk filmet mert aludni akar, persze ez délután 2 kor volt, de mi néztük tovább, és semminek vettük a kopogást, a csengő biztosítékát lekapcsoltam így azzal sem volt gond ha már elég hangosan dübörgött akkor a másik szomszéd jött ki és rászólt hogy abba lehet hagyni. Nem kell ezzel foglalkozni majd lenyugszik, rendőrt úgysem tud hívni mert maximum kiröhögik, legyél rugalmasabb ne foglalkozz ilyenekkel.
2013. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni vele, de azért tényleg marha idegesítő egy idő után, hogy minden sz*rért (bocsánat) néha kibontja a falat annyira kopog. Nyugton sem lehet lenni tőle. De elméletileg a régebbi lakóval (aki itt lakott) is ezt csinálta.
2013. jan. 22. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik este olyan hangosan szeretkeznék a párommal, hogy a kopogástól is elmegy a kedve.
2013. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm úgy b@szott ki a problémás szomszéddal hogy minden reggel hajnali fél 6-kor mikor ment dolgozni megnyomta a szomszéd csengőjét hosszan.Azután nem volt vele problémája.


Szerintem az idős hölgynek már agyi problémái vannak és azért ilyen vagy mert sokáig lakatlan volt a lakásod és megszokta a csendet.Sajnos az időseket már nem lehet faragni.

2013. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem volt lakatlan, mert azonnal költöztünk amikor az előző tulaj elment.

Ha tudtam volna, hogy ez lesz, biztos megkérdezem, hogy hogy bírta ezt.


Az öregasszony már jó ideje egyedül él, és a többi itt lakó elmondása szerint nagyon unatkozik. Ez oké, de ne rajtunk élje ki az unatkozási hajlamait. Meg nekem ne visítson a lépcsőházba, mert már nagyon kezd betelni a pohár.

2013. jan. 22. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!