Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ELTE-gólyatábor!? Mi volt ez...

ELTE-gólyatábor!? Mi volt ez a kérdőíves cirkusz megint? Mi annak a szexes kérdőívnek a pontos neve?

Figyelt kérdés

Hallottam, és jót röhögtem, úgy néz ki, nem lesz év, amikor ne lenne botrány a gólyatáborokból, bár sztem fel is fújják a dolgot.


Most az h kérnek fényképet, az egy dolog, na és? Ez a szexuális szokásokról / perverziókról szóló kérdőív nem piskóta húzás, bár ha én mennék gólyatáborba, csak jót röhögnék az egészen, aztán annyi.


Ki miért látja ennyire felháborítónak? (és ugye emlékeztek a tavalyira is? na az se volt rossz :D )


+ a pontos neve érdekelne annak a kérdőívnek, mert nem értettem a tv-ben! köszi



2013. aug. 10. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nem a BME-ről van szó?
2013. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

huu jó kérdés.


lehet h rosszul emlékszek akkor és most ez a BME ... oké, akkor arról tudsz vmit?

2013. aug. 10. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát beírtam néhány kulcsszót (pl. gólyatábor, BME, kérdőív stb.) és a google kidobott pár találatot :D Szóval ott keresgess,de nem sokat írnak róla...
2013. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem elég felháborító, semmi közük hozzá, hogy te holmikorkivelmit. Ha tőlem ilyet kérdeztek volna, én tuti nem is jelentkezem a gólytáborba.
2013. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem csak annak a tesztnek a neve kéne, és megbolondulok h nem találom :DDD
2013. aug. 10. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:

BME volt...

Oké, hogy az ELTE-nek volt a listás húzása, de ez most speciel a BME volt.

2013. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

rendben, megbeszéltük, akkor a BME


de szokás szerint sztem túllihegik ezt is, na puff nagy kaland, én jót röhögtem volna azt annyi. megint sok a kis szüzike, de istenem, most ha tőlem megkérdezik h mi volt a legextrémebb hely ahol eddig sexeltem, beírom én nekik gond nélkül h a lift azt annyi.

most kit érdekel ??? tehát azért megint vihar a biliben című jelenség, és aki emiatt nem akar inkább gólyatáborba menni, na neeee, sztem az nem közösségbe való.

2013. aug. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!