Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SzJG-sek! Mit írt Reni Ricsi...

SzJG-sek! Mit írt Reni Ricsi kitűzőjére?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van már ezzel kapcsolatban kérdés,viszont azok többnyire találgatások. Én arra lennék kíváncsi, hogy hátha valaki egy szjg-találkozón megtudta, akár LL kérdez-felelek játékában, vagy ilyesmi, esetleg elejtett utalás.

2013. aug. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom Regina :))
2013. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem,azt Ricsi írta Reniére
2013. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

régebb, az egyik ilyen kérdésben valaki azt válaszolta, hogy egy fordított R betüt írt, ami azt jelenti, hogy én.


Na, ebből nem tudom, hogy mi igaz, és mi nem, de nem találtam rá semmi okot, amiért ezt írta volna... vagy csak én nem gondolkodtam rajta jól :)

2013. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
egy forditott R betut az Ricsit akar jelenteni ugy tudom :)
2013. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

ricsi reniere : forditott R betut

reni ricsiere : regina

2013. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 réka:) válasza:
95%
Ricsi Reninek nem egy forditott R-et irt ha nem azt hogy Regina forditott R-rel. A Reni Ricsinek meg nem derült ki.
2013. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Neeeem, Reni egy üzenetet írt, ami senkire nem tartozott, csak Ricsire, meg hát aki látta az osztályban.

Ricsi ezért a pulcsija aljára tűzte, hogy ne lássa mindenki.

2015. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!