Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A SZJG 8/1-ben mit írhatott...

Bernieflynn kérdése:

A SZJG 8/1-ben mit írhatott Reni Ricsi valentin napi kitűzőjére? Mire utalhat ez a szöveg? Benne van esetleg a Kalauzban?

Figyelt kérdés
Ricsi a kitűzőmet a pulcsija alatt lévő póló aljára tette fel, úgy, hogy kilógjon, de ne lehessen elolvasni a ráírt szöveget. Nem azért, mert csöpögős lett. Hanem mert nem tartozott másra. Csak azok tudták, mit írtam neki, akik pont akkor ott voltak. Virág, Cortez, Zsolti, Dave és Kinga.

2013. aug. 6. 11:59
 1/4 KingaSzJG ***** válasza:
Nem, a kalauzban sincs benne és én sem tudtam rájönni mire utalhat... pedig kíváncsi lennék! :P
2013. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4674550-s..


Srácok.. Tényleg annyira nehéz használni a keresőt?

2013. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es: ez sem magyarázza meg. Én hallottam már olyat, hogy KoRn-t (fordított R-rel) írt, vagy csak simán fordított R-t, mint az oroszban az én (ja). De ennek semmi értelme. Laura azt mondta, nem mondja meg, találjuk ki mi. De én sem tudom :///
2013. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hiányozni fogsz vagy ilyesmit, legjobb barát.... ilyemsi
2015. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!