Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendőr vagyok. Ha egyenruhában...

Rendőr vagyok. Ha egyenruhában megyek a buszon akkor azért nem kell fizetnem mivel szerződés van a rendőrség és a Volán között. Szolgálaton kívül is mehetek egyenruhában más helyekre is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kéne a legjobban tudnod :-)
2013. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Csak ha szolgálatban vagy, akkor mehetsz ingyen.

2013. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes mert ugy tudom vonaton ugy van hogy ezért van ez az egyezmény hogy szükség esetén szolgálatba helyezhesse magát és intézkedhessen.

És azt hinném akkor volánon is igy van mert ép ez a lényege.

A kalauz ekkor tudja hogy van egy szolgálatba helyezhető rendőr a vonaton.


Fontos még: ez esetben nem ihat a rendőr és persze ittas se lehet. Ha inni akar vagy már ittas akkor meg kell vennie a vonatjegyet s nem helyezheti szolgálatba magát.


Persze jó kérdés mi van ha ilyenkor valakit gyilkolnak?

Hagynia kell mert ivott?

2013. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elolvastam a cikket. bérrelj fel egy bünözőt aki elötted fut ha mész valahová. akkor ingyen utazhatsz mig kergeted.
2013. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak vigyázz el ne kapd mert akkor ujjat kell keresned s nem minden bünöző kapható eféle aljas csalásra.
2013. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
pl. sima pedofil vagy egyszerű sorozatgyilkos nem hinném hogy foglalkozik ilyesmivel.
2013. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt szerintem neked kéne tudnod :D Kérdezd meg a főnököd, annyira csak nem gáz, ha megkérdezed nem ? Amúgy meg nem ciki, miért szerinted ki kérdezi meg, hogy "te most biztos rendőr vagy, vagy csak annak öltöztél be ?" ,mert szerintem nem sokan. Amúgy meg attól tekintély parancsoló is leszel, úgyhogy szerintem nem egy rossz dolog :)
2013. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!