Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért függ össze a szex és az...

Miért függ össze a szex és az erkölcsösség? Mi ez a tévképzet?

Figyelt kérdés

Először "az erkölcsös tanár" (családos, nem dohányzik, nincsenek szexuális perverziói ...stb) kapcsán hallottam ezt az agyrémet, nemrég meg hogy a szexuális szokások alapján akarták (volna) eldönteni, hogy ki mennyire erkölcsös az egyetemisták közül, és szóval ledermedtem.


Most az hogy pl valaki ezt meg azt szereti az ágyban, az konkrétan mennyiben befolyásolja az ő "erkölcsös" jellemét, viselkedését, stb?


Lassan ott kötünk ki megint, hogy "na fordulj el, paplan alatt, villany le, gyorsan tedd be és vége" ? Természetesen mindez csakis gyereknemzési célból!?


Ez lesz az erkölcsi mérce, és netán akiről kiderül, hogy imádja az orális szexet, vagy megőrül a szabadban szexelésért, akkor kész, neki vége, az kifejezetten erkölcstelen disznó lesz?


Szerintetek mi megy itt már megint? És mondani se kell, hogy ezen ismét a normálisabb országok olyan k jót röhögnek, hogy szal most már úgy napi szinten elássuk magunkat valamivel.

Mit gondoltok?



#szex-erkölcs
2013. aug. 12. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Te nagyon buta vagy.
2013. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

részletesebben?


milyen észérveket tudsz felhozni? kíváncsi lennék!

2013. aug. 12. 11:07
 3/6 A kérdező kommentje:

azért csak nincsenek érvek :(((

pedig szívesen vettem volna, ki miben látja a korrelációt?

2013. aug. 13. 07:03
 4/6 anonim válasza:
Az erkölcsösség nem ettől függ. Addig, amíg valaki nem aberrált, senkinek nincs köze a szexuális szokásaihoz. Attól, hogy egy tanár szereti az orális szexet, ugyanolyan jól taníthat. Ha választani kéne, hogy hozzá küldjem a gyerekem, vagy valakihez, aki ugyan erkölcsös életet él,visszafogott szexuális szokásai vannak, de néha alpári paraszt módon beszél a diákokkal, akkor egyértelműen az első típust választanám.
2013. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem de még mindig az a kérdés, hogy a "visszafogott" (avagy nem visszafogott) szexuális szokások mennyiben befolyásolják a tanár viselkedését? ha egy cseppet se visszafogott?


Egyszerűen az ezzel a nagy gondom h tehát szó szerint lelki nyomoroncot akarnak csinálni vkiből ahhoz, h erkölcsösnek lehessen nevezni ... ??? miért ne lehetne egy nagyon jó arc, maximálisan erkölcsös, akár extrém szexuális szokásokkal is? elvégre én ezt úgy értékelem, hogy ennél már csak az a sokkal rosszabb, ha az illető nem éli ki vágyait, és az aztán tud komoly gondokat okozni nem csak az "erkölcseiben", hanem az egész személyiségében. nem így látod?

2013. aug. 15. 02:03
 6/6 Gábor54 válasza:
Te tényleg nagyon izé vagy. A szexualitás a személyiség legmélyebb rétegéhez tartozik, és ezért van döntő jelentősége az egész személyiség megítélésekor az illető szexuális viselkedésében IS megnyilvánuló értékrendjének. Vulgárisabban: valaki bele... a palacsintába/pizzába. Pont a közepébe! Nekem aztán kínálgathatod, amit a széléről vágtál le, még akkor is, ha óriáspalacsintáról/pizzáról van szó! Nincs olyan, h. valaki szerelmi téren hőtlen/perverz/kicsapongó, de ugyanakkor munkamániás, szavahihető, lelkiismeretes stb. Még akkor sem lehet ezt a központi részhez tartozó izét leválasztani, ha valaki tudatosan fojtja el, "szublimál"... Nekem pl. EZÉRT se prédikáljon családról meg házasságról olyan pap, aki elvileg cölibátusban él... A pápa, de nem Jézus akarata szerint, Jézusnak magának is volt felesége; egyáltalán abban a korban nem is taníthatott, aki nem volt házas. Nem vették komolyan. Most komolyan lehet venni valakit, ha sem önmagának, sem bizonyos ...késztetéseinek/szenvedélyének nem tud parancsolni? Na, ugye!
2013. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!