Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az Oroszlányiak...

Homet234 kérdése:

Szerintetek az Oroszlányiak normálisak?

Figyelt kérdés
Itt egy link ezt nézzétek meg és mondjatok róla véleményt: [link] Itt egy másik erről is kérnék egy véleményt: [link] A pozitív és a negatív válaszokat is szívesen fogadom! ;)

2013. jún. 22. 01:38
 1/6 anonim válasza:

Ez inkább Brazília nem ? A videóban pedig az argentin pampákról betelepült réti n|ggerek vannak.

És ennek a kérdésnek semmi köze a szexhez...

2013. jún. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem brazilia! Ez ORoszlány hallod! :D
2013. jún. 22. 02:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első videót nem néztem végig. Viszont az a pár perc amit láttam az elég is volt. Őszintén szólva mindig sajnáltam az ilyen beteg gyerekeket és felnőtteket. Különleges felfogása van az életről. Ettől még az Oroszlányiak nem lesznek hülyék. És ebből nem is szabadna gúnyt csinálni. Bár kicsit érthetetlen számomra, hogy miért került fel a riport. (lehet azért, mert nem néztem végig...)

A második videó már érdekesebb. Arról már negatív véleményem van amit szívesen kifejtek neked privátban ha érdekel,de nyilvánosan nem tenném. :D

Oroszlányról is megvan a saját véleményem. Gyűlöltem ott élni évekig... gyerekként rá voltam kényszerülve, hogy ott éljek,de utáltam ott lakni. Amint betöltöttem a 18 és jött a főiskola elköltöztem. :)

Nem értem amúgy, hogy miért kéne minden Oroszlányit általánosítani normálisnak vagy nem normálisnak 2 városi tvs videó miatt. :D

2013. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem mindet,de akit ismertem az normális volt. Jó fej volt, sok banknál dolgozott és jól megy neki, nem úgy mint nekem:)

Ki is a beteg? Van amikor valaki eltér a normálistól ,de ez igazából csak az átlagot jelenti. Természetes,hogy ez a másság nem tetszik az ösztöneinknek,de ha megfigyeled, igazából lehet van amiben ez pozitív dolgot hordoz.

[link]

Egy másik példa: a vérszegénység nálunk rossz dolognak van mondva, de úgy láttam tv-ben,hogy ugyanez akadályoza meg valamelyik afrikai betegség elterjedését a szervezetben,mivel nem kap elég oxigént hozzá.

2013. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az Oroszlányiak egyszerűen nem normálisak..
2013. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
köszönjük
2018. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!