Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az europai es amerikai emberek...

Az europai es amerikai emberek miert nem veszik eszre, hogy a globalizacio elpusztitotta az emberi ertekeket, megolte valodi emberi mivoltunkat?

Figyelt kérdés
A legtobb europai sajnos mar magyarorszagon is, teljesen megvaltozott emberi mivoltunk, hogy lehet hogy rajtam kivul csak nehany ertik meg barati korombol es akikkel szoba elegyedek hogy mirol beszelek, a tobbi meg csak depresszios,alkoholista lesz es bedugja a fejet a homokba, vagy lehurrognak hogy butasag amit mondok! Keseregnek, de megsem valtoztatnak semmin! A deli orszagokban miert erezheto kevesbe ez a dolog, mint pl, del olaszorszag, vagy del spanyolorszagban?

2013. aug. 17. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A rendszer kisgyermek korodtól kezdve támad, méghozzá több fronton, egyrészt megakadályozza munkával, hoyg a szülők gyermeket nevelhessenek, másrészt a tv-ben szépen mossa az emberek agyát. Így sokan azt sem tudják meg, hogy egyáltalán mit veszítenek, ám a hiányt nyilván érzik, aminek kielégítésére felajálják nekik, hogy vásárolj paraszt, mert az jó. És azt teszi, mert valóban a lelki noymorban egy rövid időre megnyugvást nyújt. A gond az, hogy ebből kilépni csak radikális változtatással lehet, amithez az emberek lusták, lusták, mert mindent alájuk tesznek, itt egy újabb trükk. lehetne ezt még sorolni, ha az ember átnézni, piszkosul jól felépített rendszer áll emögött, aminek célja, hogy legláis rabszolga légy és pénzt termelj egy szük haszonélvező rétegnek.
2013. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de valószínűleg elmentünk a falig, vagyis pengeélen tándolunk. Ennyire el van rugaszkodva a teremtett világ a valóságtól. Olyan ez, mint egy magas tőkeáttéten működő bank, ha egyszer valakitől nem kapja vissza a kihelyezett hitelt, akkor dől az egész.

Majd a természet megadja a radikális választ.

2013. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke de engem es nehany ismerosomet miert nem tudtak manipulalni? Csak ahogy felnottem, lattam a barati koromben az erkolcsi pusztulast, a vidam jokedvu baratokbol egy erzeketlen ures ember lett,aki latta hogy gond van az elment kulfoldre, vagy belebolondult az egeszbe. Mindenki megvaltozik korulottem, en meg nem, ugyanolyan pozitivan latom a dolgokat es ugyanugy nem ertem az emberek butasagat, es hogy mitol lesz valakinek nagyobb az onbiza;ma ha vesz egy kocsit , vagy egy draga mobiltelefont, hiszen ezek csak gepek, amik ertekuket veszitik! Hogy lehetne ezen valtoztatni?? En egy konyvet irok eppen utazasaimrol a nagy vilagban, de nem tudom , hogy a konyvem vajon segitene-e ebben, hogy az emberek tisztabban lassanak? Mindenki megvan gyozodve arrol , hogy az egesz vilag ilyen, pedig nem! Csak a modern kapitalista orszagok!
2013. aug. 17. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen igaz, elpusztult az emberek normalis lelke, nincs rendes itelökepessegük. De tudnod kell, hogy nem volt nehez elhülyiteni öket. Az emberi tarsadalom 80-90 %-a mindig is hülyekböl allt. Hianyzik bekökük az intelligencia, meg akkor is, ha nagy nehezen el birnak vegezni egy föiskolat. Nem tudnak logikusan gondolkodni, es nem erdekli öket semmi sem, sajat magukon kivül.

A maradek 10-20 % ertelmes emberböl 5-10 % közvetlenül a hatalomnak dolgozik, pl. rendörtiszt, ügyved, stb.

Ezert van könnyü dolga mindenkinek, aki ezt a birkanyajat iranyitani akarja.

2013. nov. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!