Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Élnek magyarok Pescara-ban?

Élnek magyarok Pescara-ban?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiköltözni Pescaraba, ezért jó lenne beszélni valakivel aki már ott lakik. Aki tud mondani pár dolgot a városról és a környékről. Főképp az érdekelne, hogy milyen a gazdasági helyzet arra felé, és jelen van-e a maffia azon a környéken.

2013. aug. 18. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Pescara-val kapcsolatosan nem tudok segíteni, de a facebookon keress rá, hogy vannak-e a környéken magyarok.

Én Spanyolországban élek, van több spanyol csoport a face-en (városokra, régiókra lebontva - pl. madridi, barcelonai, dél-spanyol, magyar szakik a costa del sol-on, van még a magyarok nyugaton..), rendszeresen vannak kérdések, hogy ki merre él, költöznének ki, munkával kapcsolatosan mi a helyzet, mit érdemes megnézni és hasonlók... Még magyar netes újság is van. Biztos, hogy ha rákeresel és jelentkezel a hasonló olasz csoportokba, ott jobban tudnak segíteni, mert itt nehéz lesz olyat találni, aki pont ott él.

2013. aug. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ivy_v válasza:
Szia, igen élnek, de inkább erasmusosok vannak itt, illetve a környéken páran! Én már itt élek 2 éve. Nagyon szép város, nyáron a legszebb természetesen, de télen sincs kihalva, mivel nem egy Riccioneról beszélünk, ami csak nyári szezonos város. Van tenger, hegység, minden ami kell. A környék nagyon szép, sok mindenre van lehetőség, természeti adottságokban nagyon gazdag. Én csak ajánlani tudom, mafia nincs, az inkább délebbre, vagy Nápoly környékét jellemzi. Gazdaságilag, azaz economicailag megfelelő, az adók alacsonyak, lakás bérlés árban is olcsóbb egy Bolognához képest! ..ha netán munkalehetőségre is gondoltál ez alatt, akkor az függ. Van ipari övezet is stb.. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok!
2014. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!