Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség! Mit kéne hallgatnom/...

Segítség! Mit kéne hallgatnom/néznem/olvasnom, hogy "menő" legyek?

Figyelt kérdés

Eddig azt az elvet vallottam, hogy legyek egyedi, csináljam azt, amit én szeretek, ne legyek tucatbábu, de mostmár elegem lett belőle, hogy így alig vannak barátaim.

Milyen előadókat, blogokat, youtube-os arcokat kéne ismerjek, hogy képben legyek a manapság menő dolgokkal?


Légyszi segítsetek!



2013. aug. 19. 18:46
1 2
 1/15 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


OFF!


Kicsit sem érzed mesterkéltnek, hogy be szeretnél állni a szellemi és szívidióták sorába?

2013. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szia! Inkább legyen 1 barátod de az elfogadjon olyannak amilyen vagy. Ne legyél olyan mint a többiek... páwa meg főleg ne :D Inkább 1 hűséges barát mint 100 megbízhatatlan barátod. LEGYÉL EGYEDI!
2013. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van, én is így gondolom, mégis olyan magányosnak érzem magam így...
2013. aug. 19. 19:56
 4/15 Pietrosol ***** válasza:
100%
Az egyedül való út sosem könnyű, de a leszebb. És ne feledd nem vagy egyedül, mert ebben is, sok más dologgal együtt, sokakkal osztozol.
2013. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

elhiheted: aki menő, annak egy barátja sincsen. MIÉRT? -Mert az azok személyek, aki körülötte rohangálnak, a barátjának tartják magikat, mind csak felszín. Ha menő vagy, akkor csak egyel több púp van a hátadon; elvárják, hogy elmenj minden buliba, és ha nem mész el, esett a menőségi szinted, elvárják, hogy akkor is olyan menőn, kihívóan, szinesen öltözz, ha mondjuk az anyukád meghalt (Ez csak egy példa, nem akarom, hogy bárkid is meghaljon), te sosem lehetsz elkenődött/szomorú, mert te TE vagy, és kész.


Legyél önmagad, majd jön valaki, aki ezt értékeli benned! Hidd el ;)

2013. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

magikat xĐĐ

magukat, csak gyorsan írtam :)

2013. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

RTL Klub, TV2, Viva. Ezeket melegen ajánlom, itt vannak olyan műsorok, amik neked kellenek. Kimondottan magyaroknak szólnak ezek. Ősztől beindul a gépezet, lesz VV, Big Brother, Balázs meg Vadon Jani új, Wunderscön és Supersexi átalakítós műsora, Kajacsata meg Ponty a tortán, Barátok Közt meg Jóban és Rosszban... Ikszfaktor meg Gigasztár. Egyébként érdekes, a két nagy kereskedelmi csatorna ("csatorna... KANÁLIS! Csatornában nincs ennyi sz@r!" /Hofi/) ugyan olyan műsorokat ad, csak pont annyiban különböznek, hogy ne tudják egymást szétperelni...


Eredményes szellemi leépülést és felszínessé válást!

2013. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

mire számítasz? hogy nézel pár béna sorozatot meghallgatsz jósok igénytelen hányadékot, utána folyamatosan villogni fog a "fészbuk" üzenetet jelző kis ikonja? ettől nem lesznek barátaid haver ... mindössze te leszel az aki eladta magát csak mert nem volt elég barátja. ??

ja és mellesleg, ha valóban "menő" akarsz lenni tudd,hogy akikre te vágysz azok NEM olvasnak. mert az milyen már?! ....pitbull meg avicii nem fér össze egy könyvvel.

2013. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, segíteni nem tudok, de amúgy tényleg jól mondták, hogy inkább kevés barátod legyen, de azok legyenek igaz barátok; na ezzel egyetértek. Viszont ez a dal jutott az eszembe: Ákos - Tudom, hogy merre jársz /" Sok ember közt vagy a leginkább egyedül..."
2013. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9.vagyok, ne akarj amúgy tényleg "menő" lenni, sok közülük olyan "tömegember", semmi egyéniségük, az olyan béna szerintem.
2013. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!