Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek azért mutatkoznak a...

Ezek azért mutatkoznak a fényképeik 90%án cigivel, mert ettől azt hiszik, hogy menők?

Figyelt kérdés

Nekem minden dohányos(én nem dohányzom, de sok ismerős-barátom igen) azt mondja hogy eléggé gáz, aki azt hiszi, hogy cigizni menő.

És csak az idióta hülye rbancok, meg a lúzerek hiszik, hogy menő dolog cigizni.


De van pár ismerősöm Facebookon, akinek ha megnézem a képeit(jó semmi közöm hozzá, mit tesznek fel) akkor 90%ban cigi van a kezükben. szájukban.

A fényképeiknek, fújják ki a füstöt, és mosolyognak.

Vagy ott a kezükben a pálinkás pohár, az ujjukban meg az égő cigi.

Sőt, olyan fotó van, hogy csak a kezük látszik, benne az égő cigivel. Szóval úgy fotózták le, mintha az Ő szemükkel látnánk a képet.


Most ezek az, hogy cigiznek, a majd összes képen, meg lefényképezik a kezüket cigivel az ujjuk között azt jelenti, hogy nekik ez a menő dolog?



2013. máj. 3. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert idióták. Majd ha nem lesz pénzük cigire, vagy csak simán elfogy és panganak, akkor fényképezgessék magukat.
2013. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ha a folyamatot végiggondolod, akkor hamar megérted ennek az okát.

Mikor iszik valaki, akkor a buli felétől átmegy láncdohányosba, és rájön a fényképészkedhetnék.

Ha meg már kész a kép, egy gombnyomás és kinn van a falon.

Azért nem látsz józan képeket, mert akkor gondolkodva posztolnak.

2013. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kinga1995 válasza:

Sok képemen cigizek én is.

Nem azért, mert 0-24 füstölök (napi egy dobozt, 15-25 szálat szívok), hanem mert fényképet nemigen készít az ember hétköznapokon, általában baráti/családi programokon, szal olyan helyeken, ahol jól érezzük magunkat. Ott meg egy dohányosnak alap a cigi

2013. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!