Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez felelőtlenség? Mit árthatok...

Ez felelőtlenség? Mit árthatok magamnak?

Figyelt kérdés

Néha ha felmegyek chat oldalra, és kifogok idősebb srácokat,nálam a kor annyira nem számít, a beszélgetéshez. Ha meg felhozná a szex témát, úgy is kilépnék, de akkor meg tök mindegy,hogy 15,16,17éves akkor is. Szóval, én általában normális módon szoktam chatelni,csak jó néha az emberek társasága, ha épp unatkozok,van,hogy órákig beszélgetek egy-egy ismeretlennel.

De azt figyeltem meg,hogy a legtöbb 14-15-16 éves lány, egy 20-tól felfelé lévő srácnál már kilép, elég ha csak a korát megmondja.

Barátnőm szerint, félnek,hogy pedofil,oké,de ez olyan oldal,hogyha érzi,hogy a téma kezdi elveszíteni az eredeti hangvételét, akkor ki tud lépni, nem hinném, hogy egy ismeretlen oldalon bármit tudna tenni, ha a lány nincs bent semmi olyanban.

Most így felelőtlennek érzem magam, hogy én nem lépek ki,mert,hogy az úgy helyes, de a 16éves korombeliek többségének pl: 19-20 éves barátja van, szóval úgy érzem, nyugodtan leállhatok beszélgetni egy ilyen korúval,és ha jól kijövök velük bármilyen korosztállyal.

Ezzel,hogy helyes lenni? Mind az összes srác akivel beszéltem eddig, rendesen írt,helyesen, normálisan, és komoly volt, semmi több...

16/L


2013. aug. 20. 18:56
 1/5 anonim válasza:
MElyik oldal?
2013. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyedül azzal árthatsz magadnak ha valakinek túl sok infót adsz meg magadról. A többi lány azért lép ki, mert őket arra nevelték, hogy nagyon vigyázzanak az internettel. ÉS igen árthatsz magadnak ha túl sokat árulsz el magadról.
2013. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, de van eszem. Aki közel lakik hozzám,és akár ismerhetem,mondjuk egy városban (16éves akár), akkor neki megmondhatom kivagyok.

Sokan linkelgetik az ask.fmjük, facebookjuk, mindenük, IDEGEN embereknek, aki lehet 17nek hazudja magát, aztán 32, élettelen, pedofil vadállat.:D

Azt értem,hogy vigyázznak és stb... Én is vigyázok,én sosem mondom meg,hogy pontosan kivagyok, még nem volt rá példa egyszer sem. Chatről senki nem ismer, meg semmi olyan, csak beszélgetek velük, és több témáról tudok velük,mint egy 16évessel pl.

2013. aug. 20. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:

A pedofilok gyerekekkel akarnak szexelni, nem tinédzserekkel. A mai 16-17 évesek többsége már olyan érett hogy semmi vonzó nincs bennük egy pedofil számra.

DE ettől függetlenül ez a korosztály nagy veszélynek van kitéve mert többségük bármit elhisz, könnyen befolyásolhatóak és naivak.

3-4 év korkülönbség egyáltalán nem vészes.

2013. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen 16évesen, már én sem tartozom abban a korosztályba,hogy egy pedofil még gyereknek látna.:D

Így ismeretlenül, meg puszta beszélgetésen kívül, semmi baj nem lehet reméljük.(ha az ember meg alapvető témákról beszélget, még visszaélés sem lehetne belőle)

Meg ismeretlen oldalból eredően, senki nem bizonyíthatná rám, hogy vele beszéltem azon az oldalon, ha mégis rossz szándékú lenne. Ha valaki meg facebookon betalál, az mindenféle csevegés nélkül is zaklatja az embert, szóval talán nem is függ.


Felelőtlennek hittem magam egy ideig, de beleolvasva volt rá példa ahogy látom,hogy elküldték képbe a mellüket, esetleg alul ott.(erről facebook kép is van),így egy beszélgetéstől lehet nem kéne ennyire tartani, mint amennyire most ezt így megtudva,ráparáztam.:)

Köszi

2013. aug. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!