Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen felelőtlen...

Miért vannak ilyen felelőtlen szülők?

Figyelt kérdés

Most néztem ezt a videót a világ egyik legkövérebb gyerekéről, Jessica.


https://www.youtube.com/watch?v=UKlSagF77SU


Az anyja elmondása szerint olyan betegsége van a gyereknek, ami miatt mindig éhesnek érzi magát.

Én ezt megértem, de akkor a drága anyuka miért ad neki mindig mindent, és minden mennyiségben?


Az orvos is megmondta, hogy ha az anyja nem fejezi ezt be, a következő szülinapot a gyerek nem éli meg. (nem tudom, hogy manapság mi lehet vele)

De hogyan lehet ilyen felelőtlen egy szülő, hogy ha látja hogy ilyen "éhség-betegsége" van a gyereknek, akkor is ad neki mindig mindent?


Csak én nem értek vele egyet?



2013. máj. 23. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a gyámügy miért nem tesz ez ellen valamit. Hiszen ez legalább olyan szinten káros, mint pl. a verés.
2013. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
EZ német adás, de angolok a szülők meg a gyerek. Nem tudom, hogy Anglia, USA, vagy esetleg Ausztrália.
2013. máj. 23. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kérdésem van csak.


Ha már nyilvánosságra került a dolog, mi a retkes isten f*száért nem veszik el ettől az elmebeteg nőszemélytől a gyereket? Hiszen az életét veszélyezteti! De nem, inkább hagyják nála és mutogatják a TV-ben, hogy ilyen is van. Aztak.rva.


Egyébként az ilyen embert lecsuknám.


U.i.: nem csoda, hogy "éhség-betegsége" van a gyereknek, ha naponta tömik, és csak tágul a gyomra!

2013. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak Te.


De egyébként azóta gyomorgyűrűvel lefogyott a kiscsaj, láttam pár éve tv-ben. Csak hogy ne aggódj miatta. :-)

2013. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg? Kíváncsi vagyok, hogy most hogy néz ki :)


Egyébként az anyja azt mondja az elején, hogy "azt mondta, hogy éhes, ezért adtam neki egy...(nem tudom mit, Flasche-t mond, az meg flakont, üveget jelent)...utána kért mégegyet, adtam neki, stb

2013. máj. 23. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Tessék, megtaláltam nagy nehezen a videót, hogy mi történt vele azóta:

http://www.youtube.com/watch?v=cNATWsVVwgo

2013. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na egész aranyos lett :D
2013. máj. 23. 21:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyucika sem egy kis darab azért.:DDD

Egyébként szerintem borzasztó. Oké, hogy most lefogyott, jobban megnézve, nem is egy csúnya lány. De szörnyű, miket tett vele az állandó zabálás (értem én, hogy betegség, na de régen vajon létezett ilyen? biztos vagyok benne, hogy nem. Szerintem a szülei a hibásak, mint már írta valaki..), milyen a bőre, hogyan jár...

2013. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon feldühít.


Tényleg szép kislány így, hogy lefogyott.


De az, amit a riportban mondanak - csak akkor avatkoztak be a gyermekvédelmi szervek, mikor a kislány kórházba került, mert már nem kapott levegőt! Addig meg csak vígan röhögött rajta egész Amerika. :(

2013. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na igen:(


Azt hittem britek...

2013. máj. 24. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!