Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy romániai magyart mgkérdezt...

Egy romániai magyart mgkérdeztem, hogy a románok is cigányok-e és ő azt mondta, hogy elméletileg nem, csak gyakorlatilag. Akkor most cigányok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 16:05
 1/6 anonim válasza:
Nem azok :)) Ok ROMANOK! Es nem barna boruek vagy ilyesmi:)Ugyanugy vannak ott is ciganyok,mint Magyarorszagon..ennyi:|
2009. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem a románok románok, a magyarok magyarok a svábok svábok és a cigányok cigányok Romániában is. Max a románok közt sokan úgy élnek mint a cigányok ez jelenti azt, hogy gyakorlatilag.
2009. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

a romanok azok romanok es nem ciganyok

uristen a magyarok nezik le a romaniaiakat,le hulyezik

pedig

pl te is olyan kerdeseket teszel fel hogy aki olvassa az eleg dilinek tart...:P

nem nem ciganyok!ok romanok!

2009. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a romanok nem ciganyok, de pont olyanok, mint a ciganyok(legtobb)
2010. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.Utolsó nagyon rosszindulatu ember vagy!
2012. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A románok nem cigányok. Nagyon sok a román cigány, főleg itt Magyar országon, de nagyon sok romániai magyar is akik "haza" költöztek, és sok a román is akik bevándoroltak. Természetük miatt akár cigányoknak is nevezhetnénk Őket, mert kellően simulékonyak, alázatosak, alattomosak, majd egy váratlan pillanatban hátba támadnak.

Lehet leszavazni, de sajnos tapasztalatból beszélek. Több alkalommal is megjártam velük és sajnos nem csak én, a környezetemből többen is.

2012. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!