Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kutyakaja! Elméletileg jó, de...

Kutyakaja! Elméletileg jó, de gyakorlatilag?

Figyelt kérdés
Miért nem eszünk kutyakaját? Több szempontból is ideális lenne, hiszen sok vitamin van benne (több mint amennyit egy átlagos ember elfogyaszt egy nap), és megfelelő a zsír, szénhidrát, fehérje aránya. A kutya még nem halt meg tőle vagyis elméletileg ehető. Tehát mi történne velem ha mondjuk reggelire nem zabpelyhet teszek a tejbe hanem kutyakaját? Ami mondjuk ráadás lehet az, hogy baromi olcsó!
2010. jún. 24. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Meghalni nem fogsz tőle, de kételkedem benne hogy ízlene.
2010. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az emberek azert nem eszik, mert nem jo az ize..Kostoltad mar? mert ha igen, es izlik, akkor eheted. Mert nem karos az egeszsegre. ;)
2010. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából sosem mertem még megkóstolni! De egyre többet foglalkoztat a kérdés. Szóval azt mondjátok, hogy ha elvonatkoztatunk az ízétől akkor az a tökéletes kaja!?
2010. jún. 24. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tökéletes, tekintve hogy a kutya nagyrészt húsevő, az ember pedig mindenevő, így a kutyaeledelben nincs benne minden részünkre szükséges tápanyag.
2010. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt azért érdemes megjegyezni, hogy a gyártásánál közel sem figyelnek annyira a higiéniára mint az emberi fogyasztásra szánt ételek esetében...
2010. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, tehát jó lenne zöldség is mellé meg gyümölcs... higénia? sajnos az emberi kaják sem épp higénikusak, csak ha magad csinálod.
2010. jún. 24. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én picinek megkóstoltam és mit ne mondjak máig emlékszem a dologra . Ne egyétek ! lehet a gyomrunk fel se tudja majd normálisan dolgozni vagy nem tudom ...
2010. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Le lehet ppntozni, meg lehet hulyenek nevezni, de en egy csomot megkostoltam mar. Macska, ill. kutyakajat is, mert tudni akartam , hogy mit eszik a haziallatom.


Te, komolyan mondom, hogy az ilyen aszpikos hus konzervek finomak. Csak tul fuszeresek, a szaraz tapok meg meginkabb.

De kostold meg nyugodtan, nekem sem lett semmi bajom.

2010. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!