Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz hogy a lengyel lányok...

Igaz hogy a lengyel lányok szeretik a magyar fiúkat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 19:10
 1/8 anonim válasza:
67%
Ezt a baromságot honnan szedted? különben sincs semmi köze hogy ki kicsoda.
2008. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Polak, wegier dwa bratanki, do szabelki i do szklanki!

Lengyel, Magyar két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

Ezt tanuld meg sikered lesz! Amúgy a lengyelek még bírják a pofánkat!


Lehet, hogy hallottál valamit a szüleidtől?

A '80-as években a Szolidaritás alatt a lengyelek igen rosszul éltek, rengetegen jártak át piacozni magyarországra (sokan kispolszkival), abból éltek!

Abban az időben járta a hír, hogy az építő táborokban a lengyel lányok rántotthúsért dugnak! De minket is csak a nagyobb fiúk hülyítettek ezzel a szöveggel!

Vagy tíz évvel korábban pl. a keletnémet lányok házasodtak nagy számban magyarországra, de legtöbbjük akkor csak a Honecker diktatúrából menekült!

A rendszerváltás környékén sok erdélyi lány is kötött névházasságot az állampolgárság miatt!

Akkor most róluk is mondhatnánk: szeretik a magyar fiúkat?

2008. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Én szeretem a lengyel lányokat, úgyhogy elvárom. :D
2008. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Volt lengyel barátnőm. De nem azért volt velem mert magyar vagyok. A szitu számit nem a származás.
2009. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sok mindentől függ de általában magyamon azt vettem észre,hogy kint több sikerem van mint itthon... :-)
2010. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na, az jó :)

Húú, jó későn írok.

Az elsőnek üzenem, ha még egyáltalán olvassa :D, hogy

eZ nem baromság, csak én így tudom.

Kiszeretnk menni Lengyelországba, és csak kiváncsi vagyok hogy ott mennyire csípnek minket az ottnai lányok :)

Kösz a válaszokat, így jó utólag is :)

2010. jan. 30. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire hogy! ;)
2010. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Párszor volt szerencsém kiutazni (déli részekre).

Általában véve segítőkészek ill. kedvesek. Amikor beszélgettem lengyel lányokkal nagyon közvetlenek és barátságosak voltak. Amint megtudták, hogy MO-ról jöttem, még aranyosabbak voltak. Ez persze függ rajtad is :D

2012. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!