Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliai tapasztalatok miszerin...

Angliai tapasztalatok miszerint a lengyel, cseh, szlovak (esetleg magyar, errol nem tudok) lanyok arabokkal (fokent pakisztani) fekszenek ossze-vissza mert ez nekik egy fajta nagyobb onbecsulest ad?

Figyelt kérdés

itt elek Angliaban es csak most allt ossze a kep hogy mi is megy a valosagban. a lengyel (tisztelet a kivetelnek,nekem csak ebben volt tapasztalatom) kinn elo lanyok egy resze pakisztani pasasokkal fekszik ossze mert ez jo erzessel tolti el oket...a lengyel lanyok nem tartjak magukat ku***nak arra hivatkozva hogy az arab pasijuk helyett ok fizetnek az etteremben es masutt!!! csak hat ugye este jon a szolgaltatas a pasi fele, azt kell...csak hogy mikor jon az arab pasi haverja h o is szeretne a lenyel lanyba élvezni akkor jon a bibi mert neha a lany eszhez kap h hoppa,de mar tul keso es felholtra verik szet majd a folyoban talaljak meg honapok utan (ez tortent a mult heten). sokan mondjak h az arabok egy resze azert jon Angliaba mert kovetkezmeny nelkul tudnak dugni lanyokat es miutan megkapjak az utlevelet szepen hazautanzak a szuz felesegukhoz.

vagy a masik oldalrol nezve miutan a leanyzo eszhez kapott es vegre emberi tisztesseges kapcsolatot szeretne es ott hagyja az arabot, az arab bepoccen h mi a franc van, hogy gondolja egy kis kulfoldi lo**ó h elhagyja, majd negy golyoval a fejben rendezi le a dolgot (szinten megtortent).

en nehezen tudom felfogni pedig van egy kicsi elettapsztalatom.

velemenyek,tapasztalatok?


2010. márc. 23. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Aki így jár meg is érdemli..


Nyilván nem csak ez vana háttérben, hanem drog is.

2010. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy nehéz melóhoz jutni?


Szted 28 évesen lenne esélyem?


Bármit dolgoznék...

Van 3 szakmám is ha kell lefordíttatom őket..


Nehéz melóhoz jutni?

2010. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
munkat talalni nem nehez, home office kell hozza elsodlegesen ha legalis munkat szerentel. altalaban csicska munka az elso munkahely es ha kitarto vagy es lelkes akkor jon a jobb is. kezdo toke kell hogy elkezdhesd. jo angollal maris nagyobb a lehetoseg. nekem ugy tunik a magyarokat kedvelik a munkaltatok mert tudjak mi az h munka,sokszor sok angol csak bele szarik melo neven (tisztelelet a kivetelnek.sok sikert
2010. márc. 23. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A pakisztániak nem arabok.Egy magyar sem lesz cseh,mert elég messziről nézed.Egyébként én sezretem a lengyel lányokat és nem hiszem,hogy egy 40 milliós nemzetre egyértelműen rálehetne fogni,hogy k-ák.Ahogy a mieinkre se,hogy szereti mind a gulyást és a négereket.
2010. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
angliai tapasztalat, sok mindenre van itt pelda, en erre a peldara varok hozzaszolasokat. sok lengyel lanyt ismerek akik a kivetelek es tisztesseges emberek koze tartozik. persze a fent emlitett dologhoz sok kulso,sokszor kenyszerito hatas is hozzajarul.
2010. márc. 23. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is évek óta élek Angliában,de én nem tapasztalom azt amit te írtál...

Vannak lengyel lány ismerőseim,és ismerek pár magyar lányt is akik inkább angolokkal akarnak összekerülni,és nem arabokkal.Biztos vannak ilyenek is ,ahogy magyarok között is vannak akik arabokkal akarnak együtt élni..Ez az ő dolguk..felnőtt emberek,csak tudják,hogy mire számíthatnak...

Nem szabadna általánosítanod,mert nem minden arab ilyen.Vannak arab kollégáim (férfiak)akik nagyon jó fejek,és rendesek.Messze nem olyan fanatikusak mint ahogy mi gondoljuk...

Egyébként én inkább azt tapasztalom,hogy a magyar lányok azok (de nem általánosítok szóval nem mindegyik magyar lány)akik mindenáron külföldivel akarnak összejönni.Az egyik ismerős lány például egy magyar fiúval jött ki szerencsét próbálni.. A lánynak csak azért jött be a dolog,mert egy angol pasas udvarolni kezdett neki.A magyar fiút lapátra tette,és most ő együtt él az angollal.Ha jól tudom 3 hónapja élnek együtt,(de már sokat felejtett angolul)..Néha amikor mondja hogy "hogyis van magyarul az a szó??? már nem ugrik be csak az angol megfelelője..na ez már nagyon szánalmas szerintem...

Én inkább ilyesmit tapasztalok...

2010. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 14:45

javítok

* sokat felejtett magyarul*

2010. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

lehet altalanossagkent ertheto amit irtam, ha igen akkor elnezest. mar tobbszor irtam h egy kiragadott peldara varnek hozzaszolast, de leginkabb tapasztalatot.

ahogy van minden nemzetnek szine-java ugy nekunk magyaroknak is, lengyeknek, araboknak minden nemzetnek, es persze olyan emberek akikre midnen nemzet felnezhet hova tartozas kerdese nelkul.

2010. márc. 23. 14:54
 9/10 anonim válasza:
off: a pakisztaniak nem arabok!
2012. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
A pakisztáni pasik nagyon helyes, szexi pasik, és köztudott, hogy az európai nők meg mocskos krvák.
2012. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!