Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok Nimródtól származna...

A magyarok Nimródtól származnak, vagy a zsidók származnak tőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 14:21
1 2
 11/15 mustafa33 ***** válasza:
David Icke szerint a Sárkány csillagképből a trkotatárokkal együtt. ☻
2013. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mustafa33 ***** válasza:
és szerinte (D.I.) reptoidok vagyunk és Nimród is az volt. Tehát egyértelmű ☺.
2013. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te a reptoidok itt fejlődtek ki a raptorokból. Legalábbis ezt is mondták. A drakonidák is valahonnan onnan jöttek, a Szíriuszról!!!4!!négy!!4!!! Az a nő is megmondta, akit mesterségesen megtermékenyítettek az űrnáci kisszürkék.
2013. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szórakoztató kérdés, csak semmi köze a politikához, inkább a mitológiához, ha lenne.

- vannak, akik szerintem a magyarok tényleg a Szíriuszról jöttek. Nézzetek szét ezen az oldalon, egy csomóan azt hiszik.

- vannak, akik azt hiszik, hogy a magyarok az Atlantiszról jöttek

- vannak, akik szerint a magyarok, mindig is itt éltek a Kárpát-medencében, és a föníciaiak is tőlük tanultak írni

- vannak, akik azt hiszik, hogy a magyarok Nimródtól származnak

- vannak, akik azt hiszik, hogy a magyarok és hunok ugyanaz a népcsoport

- vannak, akik elfogadják a finn rokonságot (a finnek pont nem)

- vannak, akik elolvasnak egy csomó történelmi, de nem áltudmományos könyvet, és az alapján próbálják kideríteni, mi az igazság, és mi csupán mese


Engem érdekel mindenféle őstörténet, nem csak a magyaroké, és kedvelem a mitológiát is, de próbálok különbséget tenni a kettő között mások lehülyézése nélkül is. Ti, ha a való életben találkoznátok, ugyanígy egymás torkának esnétek egy ilyen kérdés miatt?

2013. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Direkt a politikához raktam!

A Szíriusz az hülyeség, én hiszek a földönkívüli éleben, de hogy a magyarok vagy akár melyik nép onnan jött volna?? a másik meg hogy az tényleg egy nap!csillag.

Atlantiszról meg azt olvastam hogy az árják jöttek onnan, mi magyarok meg nem árják vagyunk, mi mindig az Eurázsiai sztyeppéken voltunk.

Az hogy a magyarok mindig itt éltek a Kárpát medencében az részben sztem igaz.

A magyarok és a hunok nem ugyan az a népcsoport, mert a mondák is úgy tartják hogy testvér népek, szóval inkább ez csak jog folytonosság.

Én a finn rokonságot nem fogadom el, a finnekkel csak együtt éltek az őseink, és én is úgy tudom hogy már nem tanítják a finnugor rokonságot.

2013. aug. 26. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!