Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rettegek a középsulis kollégiu...

Rettegek a középsulis kollégiumtól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok közönség kedvenc és jobban szeretek egyedül lenni mint közösségbe.Félek ha közös fürdőszoba lesz mit tegyek(szégyenlős vagyok).Félek a szobatársaktól hogy milyenek lesznek ráadásul 8-an leszünk egy szobába. Légyszi adjatok tippeket mit hogy csináljak.!

2013. aug. 25. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sorstárs! :) Én, ha megbarátkozok valakivel, akkor én leszek a középpontban, de ehhez idő kell. (és bátorság) A többi megegyezik :)
2013. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 25. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

- Mások ugyanúgy félnek, mint te. És mindenkinek van valami hiúsága, senki sem a photoshopban született.

- A magányt kedvelő ember is lehet szeretni való. A lényeg, hogy legyél mindenkivel őszintén kedves, hisz gondolom nem akarsz nekik rosszat. Ha szóba kerül, akkor tudasd velük, hogy nem azért nem mész el a bulikba mert nem kedveled őket, hanem mert szükséged van a magányra, te ilyen vagy. Azért néha beszélgess is velük, ismerd meg őket, hisz egy évig velük fogsz lakni.

- Te légy kedves és add meg az embertől embernek járó tiszteletet, ugyanakkor várd is el. És ha valaki ok nélkül lekezelő, basáskodó, szemétkedő, azzal többé nem kell finomkodni, nem érdemli meg. Nyolcan fogjátok lakni azt a szobát, és bármily kevés, mindenkinek jut belőle egy kis saját rész, amit tiszteletben kell tartani.


Sok sikert!

2013. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél!:)
2013. aug. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!