Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy jó helyre...

Nem tudom, hogy jó helyre írtam, de mindegy. Most leszek középsulis 2. -as, de egy borzalom az iskola. Az osztálytásraim ok nélkül piszkálnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig belém kötnek mindenféle szarságon. Már bocs a kifejezésért. DE tényleg igaz. PL:azért belém kötnek mert műkörmöt tettem fel( az ujj begyeimen túl nem megy)ezért is piszkáltak, de másnapra majdnem az egész lányseregnek az volt az ujján. Persze akkor az normális mi ha ök hordják. Meg amikor cicanadrágot hordtam( nem vagyok kövér szép formás lábaim vannak és még a fenekem sem nagy ha az miatt lett volna) röhögtek, hoyg hoyg nézek ki benne aztán mikor már nem hordtam mert szégyeltem abban lenni néhányan elkezdtek hordani azt is. Tesizni se nagyon szeretek miattuk mert direkt mögöttem futnak meg tornáznak, hoyg röhögjenek rajtam. Sokszor otthon órákat sírtam miattuk. Állandóan azon járt a fejem, hoyg mitt tettem ellenük és régen jó tanuló voltam, de most tanulni se nagyon hagynak. Át akartam menni más suliba, de anyu meg apu nem engedték.

Mit csináljak?

16/L


2012. aug. 11. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Fb-re raktak fel néha elégsértő képeket is.
2012. aug. 11. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:
És a szüleidnek elmondtad az okát, miért akarsz átmenni? Ha nem, tedd meg. Biztosan megértőbbek lesznek.
2012. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam, de azt mondták, hogy biztos ezeket csak beképzelem magamnak. Máskor meg Inkább tanultál voln egész nyáron!!????
2012. aug. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!