Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A világ mely részein jártál...

A világ mely részein jártál eddig életedben? Hol tetszett a legjobban? Hová szeretnél még elmenni?

Figyelt kérdés
Országok, városok, tengerpart...?
2009. okt. 30. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország, Németország, Ausztria, Szlovákia, Magyarország.

Legjobban olaszország tetszett, Monfalcone szigetén voltunk. Szép volt nagyon, csak nem találtunk jó helyet a tengerben való fürcsihez, csak 40 km-rel odébb. Der gyönyörű hely volt.

Németország a 2. helyezett, gyönyörű minden, igényes, rendezett, tiszta, és kedvesek az emberek. Egy kis faluban, Pollenfeldben laktunk, de Münchenben is elég sokat voltunk, meg még néhány városban, és annyi érdekesség van, szuper múzeumok, gyönyörű kastélyok, uh :) Csodás. Aktív pihenésre vágyóknak ajánlom.

Szlovákia meg az utolsó helyezett, koszos volt a mosdó, a pláza, uh, csak 1-1 napokat voltam kint, de az emberek nem valami barátságosak, és igazából semmi sem tetszett odakint nekem... A legrosszabb hely, ahol valaha jártam. Persze biztos nem ilyen az egész ország, és senkit sem akarok megsérteni, de az a rész, ahol jártam (2 városban is voltam) nagyon rossz benyomást tett rám.

2009. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországban jártam, azon belül Bibione. Szép volt, jó volt, rég volt. :)

Sok helyre elmennék még, legfőképpen olyan helyre, ahol lehet delfinnel úszni. :)


20/N

2009. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erdély, Révkomárom, Kárpátalja, Horvátország, Görögország, Lengyelország, Németország, Ausztria, Toszkána, Arizona és Massachusetts.


Székelyföld nagyon szép volt. Meg a lengyel-szlovák határ lengyel fele is.

Na meg ha tengerpartot akarsz, akkor Naxos igazán gyönyörű.

Ha pedig kulturális élményre vágy, akkor tudom ajánlani Krakkót és Augsburgot.

2009. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Nekem még Olaszországban Velence tetszet, de nagyon. Gyönyörű, muszáj az életben legalább egyszer látni! Már 3x voltam ott, valami csodálatos álom, mint egy mese! :) Imádtam :) Lehet, nászútra is oda kellene mennünk párommal :) Kis utcák, színes házak, gondolák, víz mindenütt, romantikázás, a Szent Márk tér... Ahh, oda még vissza fogok menni, imádom :)

2009. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D

Velencéről azt hallottam, hogy a sok víz miatt csatornaszagú. Igaz ez?

2009. okt. 30. 23:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2001: Görögország, Paralia város. Csodálatos 2 hét volt. Autóval voltunk, ugyhogy oda felé nagyon sok helyen megálltunk.


2005: Ausztria, Bécs. Egy napos városnézésre mentünk ki.


2006: Szlovákia, a Tátra környéke. 1 hét.

2006: Lengyelország, Krakkó. 1 hét.


2007: Horvátország, Pag sziget. 1 hét volt. Annyira nem élveztem a köves tengerpart miatt.

2009. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hosszú lesz a lista

franciaország (párizs, normandia, dél franciaország)

ausztria (nagyon sok részén)

németország (majdnem mindegyik részén)

svájc (basel)

olaszország (déltirol, lago di garda, calabria, szicilia, verona, velence, adria, roma, florentino)

horvátország

usa (texas, kalifornia, florida)

sri lanka

dubai

svédország (stockholm, upsalla)

kenya (safari több helyen)

malta

portugália (algarve)

tenerifa

gran canaria

ibiza

mallorca

anglia (london, brighton)

tunézia



ami egyáltalán nem tetszett az tunézia volt. gran canaria-ra sem mennék vissza.


ahova feltétlenül vissza mennék az tenerifa (pedig már 3x voltam).


sok másik helyre is visszamennék, mindegyik más miatt fogott meg.


szívesen elmennék ausztráliába is, de a 24 órás út repülővel szerintem nagyon sok.

2009. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Nagyon irigylésre méltó listád van!

Megszabad esetleg kérdeznem hogy hány éves vagy és hogy tudtad mindezt összehozni? Talán munkád révén vagy csak ennyire szeretsz utazni? :)

2009. okt. 31. 01:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Erdély


Átutazóban: Ausztria,Németország,Belgium,Franciaország,Anglia...de sajnos ezekből nem sokat láttam, csak a benzinkutakat :(


Skócia...na ide azóta is visszavágyom :) Gyönyörű!

2009. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nepál, Tibet, India :)
2009. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!