Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne egy napod, következmé...

Ha lenne egy napod, következmények nélkül mit tennél?

Figyelt kérdés

Reggel olvastam ezt a kis kérdést de nagyon elgondolkoztam rajta :)

Ti mit tennétek?



2013. aug. 29. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én nem azért nem teszek meg valamit, mert lennének következményei. Azért nem teszem meg, mert nem látom értelmét.
2013. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi törvénybe ütközőt nem tennék, csak valamit, amit az anyám megtiltott nekem. Elmennék egy kb. 100 km-re élő internetes haveromhoz, beszélgetni vele, találkozni végre élőben. Figyelmen kívül hagynám azt, hogy az anyám megtiltotta múltkor, úgyse lenne semmi következménye.
2013. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit máskor: ülnék a gép előtt és neteznék.
2013. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sándorjános ***** válasza:
Jól arconbasznék mindenkit, akivel bajom van. Elmennék az USA-ba, vennék magamnak egy palack szilvapáleszt, egy rekesz sört, majd egy RHCP koncerten addig innék és csajoznék, ameddig bírok. Gátlások nélkül. Végig énekelnék mindenkinek, és táncolnék mindenkivel az utcán, amíg sétálgatok a koncert után. Amikor már ráunok mindenre, és arra, hogy milyen önzőn viselkedek, akkor hazaüzenném, hogy "Szeretlek titeket anyu és apu!" - Még az nap este megkérném egy csaj kezét, akit szeretek, hátha igent mond. Így vagy úgy, holnapra mindenki elfelejt mindent.
2013. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 schocko ***** válasza:
Kikapcsolnám az internetet.
2013. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyrészt ugyanazt, amit egyébként. Nem a következmények miatt teszek vagy nem teszek meg dolgokat. Azért csak nagyrészt, mert például nem gyomlálnék. Minek gyomláljak következmények nélkül, hiszen ezt azt jelentené, hogy másnapra visszanőnek a gyomok?!
2013. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem ilyeneket írnak,majd,hogy

- nem védekeznék szex közben

- beolvasnék a főnöknek

- annyi csokit ennék,amennyit csak lehet

stb..

2013. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nádszálkisasszony válasza:
Érdekes kérdés. Én mondjuk biztos, hogy kirúgnék a hámból. Bár alapvetően nyugodtnak és jó természetűnek találom magam, lopnék egy boltból. "Csak" egy csokit, hogy megtudjam képes vagyok-e rá.
2013. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azon gondolkoznék mi a fenét csináljak.

Ugyanannyi pénzem lenne, mint most?

Ha költenék belőle, hitelt vennék fel, az is eltűnne másnapra? Mind az adósság, mind az, amit esetleg veszek belőle? Akkor talán olyan sok pénzbe kerülő élményeket szereznék, amit most nem tudok. Siklóernyő meg ilyenek.

Vagy utazás, csak arra egy nap nem elég. Elutazom, csinálok valamit, másnap meg az ágyamban ébredek.


Főnök jó fej, csokit azt ennék, 2 ember lenne, akit szívesen arcon rúgnék. Többször is.

2013. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megölném, de minimum jól megverném a nagybátyámat. Amúgy semmi extrát, mindig vállalom a tetteim következményét, de nem bántom őt, mert annyit kapnék érte, mint egy normális emberért...
2013. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!