Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy vége lesz a...

Mit szóltok, hogy vége lesz a sláger és Danubius rádiónak?

Figyelt kérdés

ez nagyon szomorú hír elveszik tőlünk, magyaroktól a 2 legjobb rádiónkat:(

én szomorú és dühös vagyok emiatt.

Várom a véleményeket


2009. okt. 31. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
szerintem lóf-szt az ORTT seggébe, a rendszerváltáskor meg kellett volna szüntetni azt a testületet, csak valahogy elfelejtették
2009. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Én csak a fejemet tom csóválni, ennek a döntésnek annyi értelme van, mintha egy játszóteret építenének a Duna alá. Mintha nem lenne elég üres frekvencia...
2009. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát a népszerű zenésekből így marad a juventus elvileg, de én azt nem szeretem. Úgy hogy nem hallgatok majd rádiót. Annyira a danubiust sem szerettem, a slágert annál inkább, a zenék miatt.
2009. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

számomra több minden nem világos.


egyrészt nem értem, hogy miért érte a 2 rádiót váratlanul, ha határozott idejű szerződésük volt.

másrészt nem értem, hogy ezt miért ilyen rövid határidőn belül kellette eldönteni.

nem értem, hogy mért nem lehet több frekvenciát rendelkezésre bocsátani.

nem értem, hogy a sláger miért van felháborodva, hogy politikai döntés, ha eddig ők is csak politikai döntés segítségével és tender nélkül hosszabbították meg a szerződést.

az sem állapot, hogy más piacrésztvevő korlátozva legyen

és az sem állapot, hogy most be kell csukni 2 céget.

az sem fair, hogy a sláger alig fizetett az elmúlt években.


tehát rengeteg nyitott kérdés van, amit nincs megválaszolva

2009. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
kit érdekel?van még bőven sáv,ha frekvenciát váltanak akkor mi van?lesz sláger 2 fm 99.9hz
2009. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Engem személy szerint nem zavar, a két adó műsora kulturális környezetszennyezés volt. Ha a Boros-Bochkor "humorduó" most ennek hatására éhen hal, akkor még pozitív hozadéka is volt az ügynek.

Ha rádiót akar valaki hallgatni hallgassa a Petőfit (ott legalább van normális zene), vagy a Cafét, ott vannak normális beszélgetések. Mondjuk utóbbi nem országos.

2009. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem halgatok rádiót. Én azon csodálkozom hogy még egyáltalán van a világba rádió. Nagy értelme nincs. Kétpercenként eldarálnak valami híreknek mondott valamit és annyi. Mikor szólt a munkahelyen akkor is csak idegesített a reklámokkal meg a kétpercenként bemondott pontosidővel.
2009. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Akinek nem tetszik, hogy van ORTT, annak szólok, hogy az ORTT döntésének köszönhetően működhetett az elmúlt 7 évben is ez a két rádió.


Akinek nem tetszik, hogy politikai döntés született, annak szólok, hogy az ORTT politikai szervezet, és előző döntése is politikai döntés volt.


Aki cenzúráról vagy a demokrácia hiányáról beszél, attól megkérdezném, hogy azt tartaná-e demokratikusnak, ha pályázás nélkül, örökre a Sláger rádiónak lenne bebetonozott helye ebben az országban?

2009. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Kellett egy-két frekvencia a választások előtti agymosás céljára az MSZP-nek és a neoliberálisoknak. Ezért vették el tőlük. Ki kérdezte a hallgatókat? Miért, azt ki kérdezte, hogy kell-e nekünk Libás Gordon? MSZP-s diktatúra van, ha valaki nem vette volna észre.
2009. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

[link]


itt nyugodtan tiltakozhat mindenki:D

2009. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!