Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti be tudtatok illeszkedni...

Kismutyesz_ kérdése:

Ti be tudtatok illeszkedni középiskolában?

Figyelt kérdés
Milyen volt az a 4-5 év? Jobb volt, mint általánosban, vagy rosszabb? Nehezebb volt a tanulás?
2013. szept. 2. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első iskolámba 2-3 hónap után illeszkedtem be sikeresen, 1 évig nagyon jól éreztem magam, szakiskolába jártam, de a tanulást nem vettem komolyan az általános iskolában, így kerültem a sok észlény közé.Aztán a sok "okos" ember kihullott mert olyan buták voltak, én a 15 évemmel kilencedik osztályban a második legfiatalabb voltam, el lehet képzelni.

Aztán feljebb kerültem, ugyan ebben az iskolában, de a barátaim kihullottak, így nem éreztem jól magam és iskolát váltottam.

Ott már egy összeszokott osztállyal álltam szemben, bő fél év volt mire úgy igazán beilleszkedtem, nagyon utáltam bejárni eleinte, stresszeltem, pancsernek éreztem magam stb...aztán beilleszkedtem és a következő évre már szerettem oda járni, majd az azutáni nyár végét vártam, hogy újra iskola legyen, életem egyik legjobb döntésének tartottam ,hogy eljöttem a szakiskolából szakközépbe, ott persze már tanulni is kellett, és elkezdtem a tanulást, végül leérettségiztem, az általános iskolához képest pedig felemelő volt a középiskola.

Viszont a beilleszkedés időszakát soha,de soha nem élném újra.:)

2013. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!