Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sos! 9-es vagyok szerintetek...

Sos! 9-es vagyok szerintetek kezdjek el sportolni vagy inkább tanuljak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj, mert ha azt akartad írni, hogy kilencedikes vagy, akkor azt nem jól írtad! Ha sima kilences vagy, az nem tudom, hogy mit jelent!
2013. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod magadról hogy nehezen tanulsz, több idő kell, messze laksz, akármi ami meggátol, akkor 1. ne sportolj, 2. próbáld hogy milyen mondjuk 1 hétig és ha nagyon rossz, hagyd abba 3. sportolj mondjuk heti 5 edzés helyett csak 2-3-szor

Ha nem, akkor érdemes belevágni, miért nE? sok suliban (a mienkben legalábbis) támogatják a sportolókat.

2013. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban tanulj. Nem árt, ha mozogsz is valamit, az egészséged megőrzése érdekében, de ne a tanulás rovására. Ha hetente párszor lemész futni, vagy hétvégén kirándulsz egyet, az is megteszi. Inkább a tanulás legyen az első.
2013. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

attól függ hogy mennyire akarsz ezekbe belemélyedni és milyen lehetőségeid vannak hozzá.

ha sportoló akarsz lenni akkor sportolj de tanulj mellette mivel a sportolók képzettség nélkül pályafutásuk után is kell kezdjenek valamit.


szóval szerintem tanulj mivel 18 éves korig kötelező is, ha akarsz valami szakát vagy valami állást vagy bármit kezdeni az életeddel a későbbiekben.


szóval tanulj mindenképp mert azt kell de mellette sportolhatsz is ha szeretnél és van rá lehetőséged.

2013. szept. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!