Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel a Szibériában,...

Nagyon érdekel a Szibériában, illetve Kelet-Ázsiában élő népek kultúrája, hitvilága (de nem a "nagy" népeké, mint pl. a japánok, hanem a "természeti" népeké), szerintetek hol tudnék utánanézni?

Figyelt kérdés
Angol oldalakat ne ajánljatok, mert angolul nem értek, de magyarul, németül, oroszul bármi lehet. Magyarul eddig nem sok mindent találtam.
2013. szept. 4. 17:51
 1/2 anonim válasza:

Az idézőjel nélküli természeti népek többsége Afrikában és az Amazonas mentén él, hidegebb helyeken ez nem reális életforma.

Egyébként könyvtár? Bár én a wikin is sok hasznosat találtam.

2013. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondoltam, mint pl. a nanájok vagy goldok, udegék, orocsok. Tudod, mint a Derszu Uzalában. Róluk pl. semmi közelebbit nem találtam a wikin. De azért köszönöm. Könyvtárban sem sokra jutottam még egyelőre.
2013. okt. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!