Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha diákigazolványt szeretnék...

Ha diákigazolványt szeretnék igényelni, és időpontot kell foglalnom az okmányirodában, akkor melyiket válasszam? (lent)

Figyelt kérdés

egyéni vállalkozó ügyek

lakcímigazolvány ügyek

személyazonosító igazolvány ügyek


Csak azokat írtam ki, amelyek lehetségesek, de ezeken belül sincs konkrétan diákigazolvány.



2013. szept. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem is fogsz találni,mert nem ott igényled.


Iskola tanulmányi osztályán kell diákigazolványt igényelned,és vinned kell egy fényképet is,igazolványkép méretűt.

2013. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
személyazonosító igazolvány ügyek, ugyanis a SZIG-esek fotóznak és készítik el az adatlapot is
2013. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: ne válaszolj olyan kérdésre, aminek a témájában egyáltalán nem vagy jártas...

A másodiknak igaza van. Személyigazolványosat válaszd, mivel sajnos diákos ügyintézésre konkrétan nem lehet időpontot foglalni.

2013. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
diák vagyok,van diákigazolványom,tanulmányin kellett mindigis igényelni
2013. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SzilKa ***** válasza:
4-es, tavaly (vagy tavalyelőtt) óta már nem a TO-n kell megigényelni, megváltozott az eljárási rend.
2013. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nálunk erről nem tudnak,idén tavasszal (2013) kellett újaz csináltatnom,és ott csináltattam.Egyetemi diák.
2013. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


és azon belül melyiket?

2013. szept. 6. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
bármelyik okmányirodát választhatod, országos hatáskörű ugyanúgy, mint a személyi csináltatása
2013. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!