Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet egyetemi diakigazolv...

Hol lehet egyetemi diakigazolvanyt fenykepet kesziten? Csak az okmanyirodaban lehet ahol persze gagyi lesz vagy lehet profinal is csinaltatni? Ha jol tudom kell hozza valami kod is.

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én anno besétáltam a PhotoHall-ba, mert az egyetem első pár hetében szükségem volt egy rahedli bélyegképre (gólyatáboros nyakbavalóra, olvasókártyákra, diákigazolványra, stb). Ott szépen megcsinálták, még válogathattam is, hogy nekem melyik tetszik jobban :) Aztán kinyomtatták és elhoztam. Szerintem keress te is valami hasonló boltot, nem is olyan vészesen drága mintha "profihoz" mennél (bár nem tudom, pontosan mit értesz profi alatt).

Mihez kell kód? Milyen kódra gondolsz?

2013. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a fénykp lesz rajta, ami a NEK adatlapodon van. Azt meg az okmányirodába csinálják. De nem teljesen mindegy? :D inkább örülj neki, hogy nem kell külön fizetni a fényképért.
2013. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mindegy mert évekig az a fénykép lesz rajta. És mi van ha elkéri valaki pl. rendőr? Olyan gagyi fényképeket csinálnak az okmányirodában hogy tárgyalás nélkül lecsuknak.
2013. febr. 27. 20:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem értelek titeket. Voltam már több helyen is ahol tudnak fényképet csinálni, de mindenhol azt mondták hogy okmányhoz nem csinálhatnak mert az hamisítás. Azért tettem fel a kérdést hátha valahol mégis lehet. Miért olyan nagy probléma ez? Most vagy ti vagytok ennyire igénytelen trógerek vagy én vagyok akkor nem tudom...
2013. febr. 28. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg komolyan gondolod, amiket ide írogatsz? Kit érdekel, hogy milyen kép van a diákigazolványon, ki látja azt rajtad kívül? Örülünk, hogy ez a legnagyobv problémád. Az meg, hogy alapból nem lehet rólad normális képet csinálni az okmányirodában is csak téged minősíthetne...
2013. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Senkirol sem csinalnak noralis kepet te zseni. Mindenhol az a gagyi 2 megapixeles feketefeher kamera van es valoszinu hogy az ugyintezo se a muveszeti egyetemrr jart.
2013. márc. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!