Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha egyedül...

Ti mit csináltok ha egyedül mentek animeconra?

Figyelt kérdés
Idén október 5.-én sajnos egyedül fogok menni animeconra..ti nem féltek egyedül menni? És mit csináltok ha egyedül mentek? Csak úgy odacsapódtok valakihez vagy egyedül nézitek végig azt a sok dolgot?

2013. szept. 7. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Igazából sosem mentem még egyedül, de valószínűleg elmennék programokat nézni, olyanokat is, amiket társasággal nem igen szoktam, mert nem érdekli őket.
2013. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pl?
2013. szept. 7. 22:03
 3/14 anonim válasza:
Mehetnénk együtt^^
2013. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
felőlem oké :) de ehhez egyeztetni kéne..
2013. szept. 8. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Én általában egyedül szoktam menni. Szoktam találkozni ismerősökkel, de nem megbeszélés alapján, meg néha új ismerősöket is szerzek, de általában egyedül mászkálok. A programokat szoktam megnézni, amik érdekelnek, vagy beülök a karaoke szobába és hallgatom.
2013. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát csak egy program miatt nem megyek be, mert rohadtul messze van Budapest, úgyhogy jó ha 5-6 órát ott tudok lenni és mindent körbenéztem..csak eddig még sose voltam ott egyedül..:/ hogy szerzel új barátokat? Odamész valakihez hogy szia mizu?
2013. szept. 9. 16:12
 7/14 anonim válasza:
XD látom van még itt con társ
2013. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ebbe mi a vicces?
2013. szept. 9. 21:25
 9/14 anonim válasza:
100%
Én még csak kétszer voltam conon, akkor is társaságban, de ott azért szétszéledtünk sokkal kisebb csapatokra. Tapasztalatból mondom, hogy akikkel eddig találkoztam ott, nagyon-nagyon kedvesek voltak. Szerintem simán odamehetsz bárkihez, főleg azokhoz, akik tényleg igazán barátságos, befogadó közösségnek tűnnek. :) Tőlük akkor kérdezd meg, velük maradhatsz-e egy kicsit (vagy akár a con egész idejéig). A legtöbbjük biztos nem bánná. Egyébként én is nagyon szívesen befogadnálak a kis csoportunkba, de fogalmam sincs, kit kéne ott keresni. ^^' Mindenesetre sok szerencsét a conon! Bátorság~!! ^-^
2013. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem sértés volt, és nem vicces. Csak örülök neki. :)
2013. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!