Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti aludnátok egy utcára...

Ti aludnátok egy utcára nyíló, nyitott ablaknál éjszaka, egyedül, nőként? 30/N

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Vidéken, egyszintes, kertes családi házban lakok.

A szobám ablaka, amin szúnyogháló van, de semmi biztonsági rács, és az ablak magassága olyan, hogy egy felnőtt simán be tudna mászni kis erőfeszítéssel, az utcára nyílik. Redőny nincs rajta, mert ablaksötétítő függönyt használok.


A szobámban vannak ugye értékek: kis TV, laptop, stb, amiket nem pakolhatok ki minden éjszakára máshova.


Viszont az elmúlt napokban nem bírtam éjszaka aludni, olyan meleg volt benn, és mivel nem volt légmozgás, így a "levegő is elfogy", hiába szellőztetek este, amíg ébren vagyok.


Sajnos hallottam már olyan esetekről, hogy éjszaka ilyen helyekre másztak be. Ezért nem tudom, hogy nyitva merjem-e hagyni?


2013. aug. 8. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

tegyél fazekakat meg kanalakat az ablak alá akkor felébredsz ha jön valaki

az ágy mellé meg készíts oda valami súlyos tárgyat

vagy mély pasihang cd-ről

ennyi jutott hirtelen eszembe, de én is gyáva vagyok, mert én meg a teraszon nem merek aludni a hülye sárga muslicák miatt :D

2013. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Most olvastam csak.


Viszont más megoldáshoz folyamodtam, hogy nyitott ablaknál aludhassak. Eredmény: napok óta nem aludtam ilyen jól a nagy meleg miatt, mint most éjszaka a nyitott ablaknál.


Este még az is nagyszerű volt, ahogy a tücsökhang és hasonlók voltak - mintha kinn aludtam volna. :)

2013. aug. 9. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!