Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ujjlenyomatot hogyan lehet...

Ujjlenyomatot hogyan lehet eltávolítani vinyl lemezről?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

én 8%-os ecettel szoktam átkenni + finom vattával az egész lemezt ujlenyomatnál meg kicsit elidőzök míg el nem tűnik, ezután tiszta vattával addig törlöm míg száraz nem lesz utána desztilláltvízzel lemosom újból és szintén vattával szárazra törlöm- nekem ez a módszer vált be eddig, lemezt nem károsította még eddig egyszer sem


másik módszer: fogod a lemezt, csapvíz alá nyomod, bevizezed, tusológélt nyomsz rá, és szétkened az eégsz felületén úgy hogy elég habos legyen, utána nagyon alaposan lemosod és vattával szárazra törlöd- utána esetleg desztilláltvizes kezelés ajánlott

2013. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!