Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy már régota zavaro...

Van egy már régota zavaro kérdésem, és idegesit, nem tudom megfejteni. Segitenétek nekem ebben?

Figyelt kérdés
Tehát,17éves vagyok,egy iskolába járok egy ...nem szeretnék senkit csufolni,de egy csunya,kovér lánnyal,aki szintén ugyanennyi éves.Csuny,viszont ugymond szép barátnoi vannak,akik divatoznak,buliznak stb..és persze ez a lány mindenben koveti oket.Itt kezdodik a dolog:nagyon sok fiunak tetszem,sokan szeretnének velem járni,utánam néznek .... és ez a lány,akinek minden fiu hisz,mivel minden helyeshez,széphez benyalja magát,nagyon ronda dolgokat terjeszt rolam,hazudozik ,kitalál mindent,és MINDENKI elhiszi ezt.Mindig figyel,les engem,a ruhám arcom,testem...nagyon zavar.Már nagyon rossz hirek terjengenek rolam,és nem tudom ezeket kezelni.Sose reagálok rájuk,ugy teszek,mintha meg sem hallottam volna .Miért csinálja ezt CSAKIS velem?Mit tegyek?Koszonom!

2013. szept. 21. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, utána ha nem javít, olvass be neki.
2013. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!