Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy mindenki...

Miert van az, hogy mindenki elitel a borszinem miatt? Szerelmes vagyok egy lanyba. Egy ideje egyuttvagyunk de az anyukaja tiltja tolem! Elitel pedig nem is ismer. Nem ertem az embereket, mert van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon komoly a dolog kerlek segitsetek.Mit tegyek?(u.i. bocs az ekezetek miatt)

2013. szept. 22. 21:10
 1/8 anonim válasza:
100%
Mért milyen szinű a bőröd? Álltalában a bőrszín nem szokott gondot okozni ilyen esetben. Kivéve ha az ember nem magyar nemzetiségű.
2013. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Miért?

Milyen a bőrszíned?

Ha sötétebb a bőrszíned akkor azon nem csodálkozom.

Ne érts félre nem ítélkezem de a nagy többség igen.

Hogy miért? Hát megvannak az okai,de tulajdonképen nem téged ítélnek el hanem egyes népcsoportokat.

Nem a te hibád,hogy olyannak születtél,de viszont nem az ők hibájuk,hogy ítélkeznek.

Tanulj meg élni ezzel ha már megszülettél vagy keress magadnak olyan bőrszínű lányt mint a tied...és akkor szent a béke!

:)

2013. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg CSAK a bőrszíneddel van baja akkor egyszerűen korlátolt

a lánynak mit mondott, miért tiltja el?

2013. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18...
2013. szept. 22. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert van egy valóságos társadalmi probléma, amelyet az egyes emberek nem tudnak megoldani, azt csak kormányok képesek kezelni, azok is csak nagyon hosszú idő alatt.

Viszont az egyes ember a napi szinten kénytelen kezelni a helyzetét, ezért ismeretei, tapasztalatai alapján, vagy csak tudatlanságból, de tesz valamit. Hol jót, hol rosszat. Te pedig ennek a részese vagy.

Nagyon sajnálom, de nem tudok tanácsot adni. Talán, ha igyekszel megismertetni magad. De ha ne mez alapján döntenek, kevés az esélyed. Nem goromba akartam lenni, hanem realista.

2013. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Miért kellemetlen leírni a cigány szót? Nem pejoratív, ha meg mégis, nem a nyelv tehet róla, ha egy nép lejáratja a saját nevét.

Kérdező, én ismertem olyan cigányt, aki remekül tanult, és már a középiskolában elkezdett dolgozni. Veled minden rendben? Jól tanulsz, dolgozol?

Ne játszd meg magad, hogy "nem érted az embereket". Pontosan tudod, miért utálják mindenhol a világon a cigányokat. Pont ezért kell neked duplán bizonyítanod.

2013. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem suli kozben nem dolgozom csak a nyariszunetben,sportolok ezert nem dolgozom iskolai idoszakban.
2014. márc. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!