Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan homoszexuál...

Ismer valaki olyan homoszexuális társkereső oldalt, ahol jellemzően intelligens, hetero kinézetű, visszafogott, "régimódi", átlag srácok vannak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 18:59
 1/9 A kérdező kommentje:
25-30-as korosztály
2013. okt. 10. 19:13
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos. Ha a helyemben lennél egy napra, biztos értelmes választ adnál utána, vagy hallgatnál.
2013. okt. 10. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm lányként az Elittárson próbálkozott. Fizetős, de valóban tök normális lányokat ajánlott neki az oldal. Lehet, hogy melegekre is működik.
2013. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én cseppet sem vagyok "elit" csak egy normálisabb világból visszamaradt átlagember. :(
2013. okt. 10. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemesebb rendezvényekre, kultúrális programokra menni. Tudok úszóklubbról, kiránduló csoportól, irodalmi estről, illetve ott vannak a felvonulás hetében rendezett bulik, programok.


Az interneten többnyire az erre specializálódott oldalakon csak a testiség megy.

Fórumokon már kicsit jobb a helyzet, de ott nem azzal indul a beszélgetés, hogy sziajárunke hanem van valami egyéb téma. A pinkvanillás fórum elég jó, bár kicsit egysíkú.

2013. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Éppen ezt szeretném, hogy oldottan, mint két értelmes emberi lény, lehessen ismerkedni a másikkal, de úgy, hogy tudjuk, hogy különben melegek vagyunk, és lehet esélyünk egymásnál. Mint az életben, a heteróknál.


Ha megkérlek, küldenél esetleg linkeket? Leginkább olyanokat, amik pár hónap múlva is aktuálisak lesznek.


Érdeklődési köröm: filmek, filozófia-hittudomány, csillagászat, építészet-lakberendezés, sport, edzés szinten.

Egy átlag, normális, komoly-komolytalan, kedves srác vagyok, aki szert gondolkodni, és szereti az embereket.

Tudsz nekem való valós vagy virtuális meleg helyet, ahol hasonló emberek vannak?

2013. okt. 11. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondom, a felvonulás oldalán nézz szét, ott szoktak lenni programok, pinkvanillán is. A zártkörű lányok/Szappanopera helyett is eléggé jó és friss hírforrásnak számít sztem.
2013. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem ezek túl sikamlósan hangzanak. Azt hiszem marad a magány.
2013. okt. 14. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs kérdezö, de az utolso amit leirtal, a passzivitás, nagyon hulye dontes...

Par eve meg en is igy gondoltam, és nagyon megbantam. az evek mennek, ha teszel, ha nem teszel valamit, siman megoregedsz anelkül, hogy megprobaltad volna.

En a romeon meg a randi.gay.hu-n (ott chatelni lehet!) is jofej sracokkal ismerkedtem, meg, persze elég jol lököm a dumát, es eleg gyorsan leesik, ki az aki nem csak "szex, szopatas 30eves, delpest" -tipus. (Totál kezdö vagyok a téren, bár beleesem a fenn megadott korosztályba...majdnem)

2013. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!